2737
2739
عنوان

خانوما بیاین

305 بازدید | 72 پست

باردارم 

خیلی زیاد ویار و هوس چیزای ترش میکنم 

از صبح کلی لواشک و شاتوت خوردم 

صبح تا ساعتای ۹ شب اصلا هیچی جز ترشی جات دلم بر نمیداره 

شبم که یه چیز ترش و شور میتونم بخورم 

جاتون خالی شوهرم برام ساندویچ و سس فله که خودش درست کرد کلی تند و شور تونستم بخورم 

دست خودم نیست 

اصلا شیرینی جات دوست ندارم بدم میاد 

الان خیلی سر دردم بخاطر ترشی خوردن زیاده؟

فشارم افتاده؟

رعایت کنم 🙈🙈؟

یا همه اینجورین تو بارداری 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ات پسره 

نمیدونم شاید 

ولی بعضی علائمایی که دارم شبیه به دختر هم هستش 

چکار کنم بنظرت گلم ؟

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2738

منمدوماهمه ویارم به شوری وترشیه ولی به اندازه میخورم میترسم فشارخون بگیرم از شیرینی جات که متنفففففففرررممممممم کم اشتها شدم راستی شاتوت زیاد نخور وقتی بچه گریه کنه به اصطلاح غش میکنه یعنی سیاه میشه از گریه.دقیقا با هم همدردیم😊😊😁😀

بچه دختره

سر دختر اینقد شکمو میشی ؟

خخخ 

الهی فداش شم

نمیدونم شاید  ولی بعضی علائمایی که دارم شبیه به دختر هم هستش  چکار کنم بنظرت گلم ؟

اتفاقا ترشیجات بچه دختره

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
هنوز ک اولاشی...رعایت کن..فشار بالا و پایین خطرناکه ها

ترشی زیاد باعث فشار خون میشه؟

من فقط ترشی لواشک رب انار الوچه میخوردم یعنی براش میمیردم بچم دختره درکل ربطی نداره .😄

آره عزیزم به اینا نیست مهم اینه که سالم باشه 

من خودم خیلی انتظار کشیدم 

هر دو جنسیتم شیرینه برام

فقط میترسم یه کاریم بشه خخخ

عزیزم سردیت میشه.ورم میخوره .حواست باشه فشارت نره بالا

دست خودم نیست 

هیچ چیزی که کمی ترش و شور نباشه رو نمیتونم بخورم 

الانم خیلی سردرد شدم

2706