2733
2739
عنوان

نظر درباره ی کتاب حتما بیایننننن

257 بازدید | 35 پست

سلام دوستان می‌خوام کتاب معرفی کنم اگه موافقین بگین من هم خیلی خوشحال میشم خیلی هم کار فرهنگی و خوبی هست . اگه دوست دارین در هر ژانر بزرگسال نوجوان بخصوص ، روانشناسی و .... ژانر های مختلف بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من انگیرشی میخوام در مورد هدف و اگه کتاب خوب درمورد بورس میدونین معرفی کنین نظرنون درمورد آناکارنینا چیه 

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

متاسفانه تجربه نشون داده این مباحث اینجا طرفدار نداره... خیلیا خواستن این کار رو بکنن استقبال نشد

من دارم کتاب فلسفه تنهایی لارس اسونسون رو میخونم در حال حاضر

همه‌ی ما فقط حسرت بی‌پایان یک اتفاق ساده‌ایم که جهان را بی‌جهت یک‌جور عجیبى جدی گرفته‌ایم!
رمان کلاسبک قشنگ بجز بینوایان و کلبه عمو تام و ساراکورو و بلندیهای بادگیر و داستان دوشهر

برباد رفته

موش ها و آدم ها 

خوشه های خشم

جین ایر

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
وای منم پاترهد دواتیشه فقط هری پاترو عشقههه

منم پاترهدم

محشره محشر...کلی کلیپ ازش دارم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
وای منم پاترهد دواتیشه فقط هری پاترو عشقههه

یعنی هر پاتر کتاب خوبیه من فیماشودیدم

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2706