2737
2734

دوستان اگر کسی اطلاعاتی نکاتی دارع لطفا بهم بگه که درصد قبولیم بره بالا

درضمن ازتجربیاتتون بگین😊

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اولین بار قبول شدم ولی معمولا یا تو پارک دوبل یا جاهایی که پل هست  پارک میکنن رد میشن. هرچیزی ممکنه😂😂😂

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2731

فقط استرس نداشته باش یه پرگرانول بخور تا گفت ترمز بزن رو ترمز

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
منکه فعلا ۳ بار رد شدم ۲ هفته هم هست ک بخاطر کرونا امتحان نیست

خطاهات رومیشه بگی؟

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

ریلکس باش ریلکس باش ریلکس باش 

همین

منم پنج ماه پیش تیم موضوع برام معضل شده بود الان به تنها چیزی که فکر نمی کنم همینه به خدا توکل کن از ته دلت منم برات صلوات فرستادن💓

میشه برای خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید؟ 
2738

مرسی

ریلکس باش ریلکس باش ریلکس باش  همین منم پنج ماه پیش تیم موضوع برام معضل شده بود الان به تنها ...

عزیزم مرسی مهربون

پرپرانول

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ی بار رفتم امتحان بدم،خیلی استرس داشتم. نشستم پشت فرمون گفت از پارک در بیا. من ماشینو ۳۰ درجه کردم خواستم از شیشه،پشت سرمو نگا کنم.کلمو چرخوندم تاق خورد تو شیشه🤣🤣شیشه رو پایین نکشیده بودم قبلش🤣بعد انقد خندیدم پیادم کرد😐البته ماشینم زیر پام خاموش شده بود

دنیا نیارزد آنکه پریشان کنی دلی/ زینهار بد مکن که نکردست عاقلی❤ من ادعا میکنم آدم منعطفی هستم، در همین راستا نظرات پیشنهادات و انتقادات محترمانه و سازنده رو محترمانه میپذیرم🌹

سه بار بخاطر دوبل عمه مرده 😒خاک توسرا

راننده حرفه ایشم بایه حرکت دوبل نمیزنه عقب و جلو میکنه اونوخ اینا از ما اماتور بایه حرکت دوبل میخان

به پشم های خود بیاموز...هرچیزی ارزش ریختن ندارد  
2706