2733
2734
عنوان

خانوماااا ي مرغ خريدم شد 38هزارتومن 😑😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 90 پست

مردم ازکرونا نمیرن از گرونی حتما میمیرن

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
😐😐چه خبره  تو حیاطمون علف در اومده ببرم فریز کنم شاید لازم شد 🤦‍♀️🤦‍♀️

بخدا هيچي نميشه خورد نميدونم چي ميشه اخرش يادمه وختي طلا شد چهارصد شوهرم بهم گفت مطمعن باش ي روزي ارزو ميکني ک طلا بشه چهارصد

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باورم نمیشد 😢  ما تو حیاطمون خیار رو سبزی کاشتیم خداروشکر بابت اینا پول نمیدیم 😑

حالا همش ک نميشه خيار گوجه خورد من ک همش وختي شوهرم نيست سالاد ميخورم ديگه خسته شدم 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2728
بخدا هيچي نميشه خورد نميدونم چي ميشه اخرش يادمه وختي طلا شد چهارصد شوهرم بهم گفت مطمعن باش ي روزي ار ...

اره واقعا منه خر بردم همشو فروختم 🤦‍♀️🤦‍♀️

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
😥😥قرار بمیریم از گشنگی 

گشنگي نميميرم زشت ميشيم هرزگي فاحشه دزدي قتل 

ما خودکفاییم همه چیرو کاشتیم .

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
اره واقعا منه خر بردم همشو فروختم 🤦‍♀️🤦‍♀️

واي کاش اينکارو نميکردي

2738

😔😔😔😔خدا ب دادمون برسه 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2706