2737
2739
عنوان

اینا سرکار نمیرن یعنی 🤔

175 بازدید | 14 پست

تو‌گروه مختلط تل هستم کلا بعضیارو میبینم که پسر هستن هی باهم چت میکنن اینا زن وبچه ندارن ؟سرکار نمیرن ؟چرا اینهمه انلاینن هروقت انلاین میشم میبینم اینا چت کردن 😂😋😋

خدایا داده ونداده ات راشکر

بیکار😁

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

مثل پسرای سایت بیس چاری اینجان😁

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین
2740

اینا همون دانشجویان فارغ التحصیل بدبختر از من و توأن،چیمار کنن بیچاره ها ،کار ک نیس حداقل باهم چت کنن 😐 

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

بعضیاشون که بیکارن، بعضیا دانشجون دانشگاهم که کلا تعطیله، بعضیام مثلا مغازه دارن خب مشتری نداشته باشن می تونن، بعضیام کارشون با کامپیوتره که خب معمولا خیلی راحت می تونن تو تل و... باشن. 

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
2706