2733
2734
عنوان

استرس دارم میمیرم کمکم کنید

179 بازدید | 16 پست

همین الان زنگ زدن برام که خواهر شوهرم اسهال و استفراغ و تب و لرز گرفته رفته بیمارستان ازمایش خون گرفتن جوابش فردا میاد خیلی نگرانم پریشب پیشم بود دخترمو بغل کرده دخترم 10 روزشه اگه کرونا باشه چه کنم؟ 

😥وای

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم بهت آخه

چرا مواظب نبودی؟

اون حالیش نبود تو نباید مواظب بچه ات باشی؟

اصلا نباید میذاشتی بیاد دیدنت

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731
2740
نه ایشالا که چیزی نیست ولی شما باید بیشتر مراقب بچت باشی تا شعاع دومتری نذاری کسی رد بشه بغل آخه😕

میتونم بگم نکن؟ خودش دوتا بچه چند ماهه داره خیلی رعایت میکرده قرنطینه هم بوده استرس دارم کرونا نگرفته باشه

چی بگم بهت آخه چرا مواظب نبودی؟ اون حالیش نبود تو نباید مواظب بچه ات باشی؟ اصلا نباید میذاشتی بیا ...

خودش دوتا بچه چند ماهه داره خیلی رعایت میکرده میتونم بگم نیا بغلش نکن؟ 

امیدوارم فقط یه سرماخوردگی ساده باشه 

تاپیک اخرمو ببین من دوبار آزمایش خون دادم هردوش منفی اما بعد تست حلق مثبت شدم

عزیزم آزمایش خون مثبت بودن کرونا رو نشون نمیده

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
خودش دوتا بچه چند ماهه داره خیلی رعایت میکرده میتونم بگم نیا بغلش نکن؟ 

اصلا نبایدمیومد دیدنت

دیگه مادر شدی رودربایسی رو بذار کنار به خاطر بچه ات

خدای نکرده زبونم لال تو یا بچه ات مریض بشی میان جمعت کنن؟

الان که تازه مادر شدی یه چیزی میگم آویزه گوشت کن هر اتفاقی کوچیک یا بزرگ برای بچه ات بیفته حداقل تا وقتی نوجوون بشه همه تقصیرها گردن تو میفته پس با هیچ کس و هیچ چیز سر سلامتی بچه رودربایسی نکن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
میتونم بگم نکن؟ خودش دوتا بچه چند ماهه داره خیلی رعایت میکرده قرنطینه هم بوده استرس دارم کرونا نگرفت ...

اگه رعایت میکرده پس بد به دلت راه نده من آدم دیدم همون روزی که تست کروناش مثبت شده یه نفر از لیوان دهنیش چای خورده ولی اون سالمه ویروس خیلی عجیبیه