2737
2739

من نمیدونم هیچوقت امادگی پذیرش مهمون ناخواسته رو ندارم.

خانومایی که ادعا دارن میتونید با یه عکس یهویی  از خونتون خوشحالمون کنید😂😂😂

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

اره

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
اره

فقط عکس

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تقریبا😂 ولی متاستفانه باخانواده شوهرچندماهه قطع رابطه ایم.

اوف خداروشکر عزیزم

من هفت ماهه باردارم.استراحتم.میتونن بریزن خونمون ازم پذیرایی کنن ظرفا رو هم بشورن آشغالا رو هم ببرن😏

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738

نه ظرفارو نشستم 😁😁، از قبل باید بدونم ولی خونم تمییزه اساسیه یعنی داخل کابینتارو همین دیروز امروز جابه جاو مرتب کردم، زیر تختمو تی کشیدم با کمک همسرم، تقریبن یه روز درمیونم گردگیری میکنم، ولی با همه اینا نمیدونم چرا همش ظرف دارم

خونه ما همیشه تمیزه 

اتاق کار و خواب گاهی تمیز نیستند که مهمان بیاد قفل میکنم

البته هنر خودم نیست

هفته ای دو روز خدمتکار میاد مرتب میکنه

از مهمان بی خبر بدم میاد و کسی هم بیخبر نمیاد 

چند وقت قبل برادر همسرم و جاری با سه تا بچه هی بی خبر می اومدن

همسرم گفت قبلش زنگ بزنید 

یه بار زنگ زدن گفتن پشت در هستیم 😂😂😂😂

الحمدلله چند ماهه جاری تصمیم گرفتند قهر یا سر سنگین باشند و راحت شدیم

😁
خونه ما همیشه تمیزه  اتاق کار و خواب گاهی تمیز نیستند که مهمان بیاد قفل میکنم البته ...

خداروشکر پس راحت شدی اوپرا جان😂