2733
2734
عنوان

پلوپز شما مارکش چیه ؟ راضی هستید ؟

94 بازدید | 15 پست

دوستان من یه پلوپز یک نفره میخوام . نمیدونم از کجا میتونم پیدا کنم ؟ همه جا دارن به نظرتون؟تهران کجا پیدا میشه ؟ و به نظرتون قیمت یک نفره الان چه قدر هست ؟

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا یک نفره حالا! 

مال من آگرین هست

حدود 4 ساله مرتب هر روز توش برنج پختم

عالیه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
پارس خزر  قدیمیاش خوب بود الانیاش اشغاللللللنننن انداختمش رفت

خوب گفتی

میخواستم اتفاقا پارس خزر بخرم عمرا دیگه بگیرم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
چرا یک نفره حالا!  مال من آگرین هست حدود 4 ساله مرتب هر روز توش برنج پختم عالیه

آهان مرسی برم ببینم 

خوب گفتی میخواستم اتفاقا پارس خزر بخرم عمرا دیگه بگیرم 

قدیمیاش خوب بودا 

این جدیداش افتضاحن من بعددوباراستفاده انداختمش خارجی بخر

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  
2706