2737
2739
عنوان

💕💕پیام های ناشناس شما به آقای مفتون🌷💕💕

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 103 پست
تشابه کلامی🙂😊

آها آره 🙃🙃🙃🙃حتی اونم میگه کلام

یا خداااا 😂😂😂

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
بخوور عزیزم ته دیگشم گذاشتم برات

فدات بشم ممنون. چه غلیظم هست. ما دیوونه ایم 🤣🤣🤣🤣

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۱۷۶

😂😂😂😂بماند😊😊😊

دانشگاهت ن تهران بوده؟ ببخشید میپرسم ولی فکر کنم آشنا دراومدین

😂😂😂😂بماند😊😊😊 دانشگاهت ن تهران بوده؟ ببخشید میپرسم ولی فکر کنم آشنا دراومدین

نهههه تبریز😁😁😁😂

💕به رسم رفاقت همدیگرو دعا کنیم💕ناشناس حرفت رو بگو برام https://harfeto.timefriend.net/617659953
2738
نهههه تبریز😁😁😁😂

خخخخ خب خداروشکر. اگه اون بودی که 😂😂😂😂😂دهنت سرویسه🤣🤣

از خطوط قرمز خارج نشیم🙂 ممنون از حضورتون.

💕به رسم رفاقت همدیگرو دعا کنیم💕ناشناس حرفت رو بگو برام https://harfeto.timefriend.net/617659953
خوبی عروسک جون؟😊😍

خوبم مهربونم 😍 تو خوبی؟

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
از خطوط قرمز خارج نشیم🙂 ممنون از حضورتون.

خواهش میکنم. 😊😊

😐😐😐😐😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706