2737
2734

مردم از بس پروژسترون خوردم 

رازیانه و داروهای گیاهی هر چی ک بگید مصرف کردم اثر نکرد چی بخورم عاخه ک خوب بشم. 

از بس متفورمین خوردم حالم داره از کل زندگيم ب هم میخوره 

میخام اقدام کنم امروز رفتم سونو گفت فولی هات همه زیر ده هستن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترم ویتاگنوس مصرف کرد خوب شد ....

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2728

رژیم غذای مناسب و ورزش

بنظرم اوناییکه جسمشون سالمه مریض نمیشن

شما مردم قدیم رو نگاه کن ۱۰ ۱۵ تایی میزاییدن ،چون کار میکردن و فعال بودن نه مثل ما..

🌱

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2738
چند دوره خوردی روز چند تا دوزش چقدر بود 

دو ماه خوردم دوزش یادم رفته ،من هر دارویی رو مصرف کردم واخرش با متفورمین نتیجه گرفتم ولی به دکترت بگو خودش بنویسه روزی یه دونه میخوردم

یه پودری بود من میخوردم قبل بارداریم

اسمش پروکسید ومن بود خعلی خوبه برا تنبلی 

اگه همونو تنها میخوردم بس بود ولی متاسفانه امپولم زدم دوقلو شد

شما همون پودرو تنها بخور جواب میگیری

99/9/9 نمیدونم چیه دیدم همه گذاشتن منم گذاشتم 😎😎😎
دو ماه خوردم دوزش یادم رفته ،من هر دارویی رو مصرف کردم واخرش با متفورمین نتیجه گرفتم ولی به دکترت بگ ...

من مجردم گفته دکتر عدد همیشه بخورم متفورمینو تازه زنان گف حتی روز دو تا بخور خداکنه ضرر نزنه پریودام مرتب شدم ولی 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2706