2737
2734
عنوان

بیاید داغونم چکارکنم

200 بازدید | 26 پست

برادرم معتاده اومده افتاده گردن مامانم همش ازش پول نیخواد حرصش میده اونم نداره بهش میگه برو قرض کن بیار برام الانم به من همش زنگ میزنه پول میخواد چندبار دادم که از مامانم نگیره ولی دیگه ندارم برم چکارش کنیم خدایا خستم چه خاکی به سر بریزم😢😢😢

درست میشه❤

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرم زنگ بزنین بیان ببرنش.و خونه راهش ندین.چون تو تاپیک قبلیا گفتی ترک نمیکنه شمام دیگه به فکر خودتون باشین

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
به چی معتاده عزیزم؟؟ ببرین ترکش بدین گناه داره اونم دست خودش نیست

وااای هزار بار ترک دادیم. فقط دنبال مواده هر دروغی میگه هر کار میکنه مواد بکشه هرویین میکشه

2738

انقد ببریدش ترک ک ترک کنه گناه داره

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
ببرن دوباره ولش میکنن مگه چقد نگه میدارن😢

خب شما وقتی اومد دیگه راهش ندید.یا اگه شد خونه مادرتون و عوض کنین

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706