2733
2739
عنوان

پشیمونم چجوری تمومش کنم

749 بازدید | 28 پست

بچه با دوست پسرم‌دعوا کردم بحث شد بینمون بعد من گفتم تمومه دیگ‌نمیخوامت رلمم برداشتم اونم هی گفت تو چن روز دیگ اروم‌میشی بعد پشیمون میشی و اینا ولی من لج کردم گفتم ن دیگ‌تمومه برو یه استوریم ءذاشتم ک آدما از اون چ ک میبینین پست ترن اینم بهش برخورد و گفت من من چیکار کردم ک اینجوری میگی الان ک ارومم میبینم نباید انقد تند میرفتم پشیمونم اونم دیگه گفت نمیخوام اذیتت کنم داری اذیت میشی دیگ باهم نباشیم الان میخوام این بحث تموم شه چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو بگو غلط كردم

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2728

عزیزم ببخشید ولی طبقه نسخه دوستان و مشاوران و متخصصان حاذق نی نی سایتی ریدی ابم قطعه ☹✋

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2738

فدات بهش بگو که خیلی دوست دارم وقتی بحثی بینمون میشه و احساس دوری میکنم‌ از ارامش عشقمون کلافه میشم فشار بهم وارد میشه میدونم تند رفتم و اره درست گفتی پشیمونم

گلم ادم مگه چقدر زندس که نخواد احساسشو بگه بهش بگو میخوایش نمیخوای ترکش کنی 

از بچگی تو گوشمون باید و نباید ها و درست و غلط و غرور و این چیزا پر شده ! خوب کی اینارو پر میکنه؟ هرکس که از راه برسه میگه رفیق و دوست و اشنا . اما من بت میگم تا زنده ای نزار احساست تو دلت بمونه زندگی کن با اون احساس تو دلت

برو پیشش اعتراف کن همین

دیگ من بعده چهار روز ک همجوره شستم گذاشتمش کنار گفتم ببخشید اونم گفت ک به حرفات فکر کردم ک گفتی اومدی زندگی من و خراب کردی و اینا نمیخوام اذیت شی دیگ ن نباشیم باهم احساس میکنم من اشتباه کردم ک گفتم برو نمیخوام دیگ تا ۴ روزم کشش دادم

2706