2733
2734

سلام

شما هروقت میرید آزمایش بدید به نمونه گیر نگاه میکنید که چیکار میکنه و حواستون هست سرنگ جدید باز میکنه براتون؟

قبلا هم تاپیک زدم گفتم ببخشید😔

من چندوقت پیش رفتم آزمایش دادم از ترسم روم اون ور بود و هیچی ندیدم

بعد از اون همش این فکر میاد تو ذهنم که نکنه یادش رفته برای من سرنگ جدید باز کنه و چرا نگاه نکردم😑

این ممکنه؟

شما هروقت ازمایش دادید به این موضوع حواستون بوده و دیدید؟🙄 نمیدونم چرا اینقد نگرانم

🙈🙈

خدایا؛ سپاسگزارم،سپاسگزارم،سپاسگزارم...

خیالت راحت

مطمئن باش رعایت میکنن 

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه والادقت نمیکنم زیاد

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2731
2738

عزیزم  رعایت میکنن

خیالت تخت

من چهارچشمی نگاه میکنم از اول که سرنگ برمیدارن

تا آخرین قطره خونی که میکشه نگاه میکنم😐

دوست دارم ببینم خونم چه رنگیه اصلا😉

که خیلیم خوشرنگه ماشالله😍😋

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ن این چیزی ک تو میگی اصن ممکن است

حتما ی جدید باز میکنه

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

وا مگه میشه برای کسی سرنگ جدید باز نکنن؟!اصلا امکان نداره

مثلا سهوا هم امکان نداره جا بمونه؟😞

نه بابا

خیلی مراقبن

من خییییلی آزمایش دادم

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2706