2733
2734

خب 

داستان از اونجایی شروع شد ک من از این اقا خوشم میومد خلاصه طی کشمکش های فراوان ک با خودم داشتم تصمیم گرفتم ایشونو از این عشق اتشین مطلع کنم 

این شد ک بهش پیام دادم و گفتم البته نریزین سرم اون موقع ۱۵سالم بود قبول دارم اشتباه کردم 

خلاصه ایشونم ابراز علاقه کردن 

ولی ماجراها شروع شد 

اخلاقمون نمیخورد بهم من بی تجربه و هول ایشونم بداخلاق و اخلاق تند . 

دفعات زیادی قهرمون شد سه ماه چهار ماه حتی هف هش ماه حرف نزدیم و دوباره اشتی گاهی از طرف من گاهی از طرف ایشون 

تا اینکه بالاخره خاستگاری رسمی کردن و چون پدرم مخالفت کرد ایشونم با من سر ناسازگاری گزاشت در صورتی ک گفته بودم بهش ممکنه اینطور بشه و با علم ب این قضیه اومد خاستگاری 

خلاصه دوباره ی قهر طولانی 

بعد مدتی ک اشتی کردیم ایشون درخاست هایی داشت ک نمیتونستم قبول کنم سربسته میگم چیا بودن ک شامل عکس تو ی حالت های خاصی ک خودتون میدونید . و س... چت .

ک قبول نکردم 

بعدها ب

turk ghizi✌کاربر اژدها وارد میشوم هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

لایک پلیز

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

بعد ها با وساطت دو تا از دوستان مشترک قرار شد دوباره از سر بگیریم همه چیو ولی بازم جریان عکس و اینا پیش اومد 

خلاصه ک دعوامون بالا گرفت و این اقا هر چی ک ب ذهنتون برسه و ب دهنش بیاد ب پدرو مادر بنده گفت و خودمم ی عالم تهدید کرد ک ال میکنم بل میکنم 

البته در کل این اخلاق و داشت  ک عصبی میشد شروع میکرد ب فحاشی 

دوباره تموم کردم همه چیزو ب طور قطع 

چن باری ک فرصت دادم چون دوستش داشتم 

ولی ن از نظر مالی ن از نظر خانواده و فرهنگ و ... کلا در حد ما نیستن متاسفانه خانواده هم نرمال نیست و معروفن ب شر خاهر برادراشونم زندگیای شکست خورده و منجر ب طلاق 

حالا چن روز پیش یکی از اقوام نزدیک تماس گرفت و گفت چن جاااا رفته خاستگاری و جواب نگرفته در کمال پر رویی دیدم بارم ب من پیام داده منم حرصمو کاملا سرش خالی کردم البته نمیپذیرفت و میگف نرفتم و قسم و ایه نرم شده بودم ک فرصت بدم بازم تا اینکه کاشف ب عمل اومد یبار تو همون قهرای اولمون جایی رفته خاستگاری و انگشتر برده ولی بهم خورده دیگ خیلی ناراحت شدم ک اون موقه هم حماقت کردم بهش پیام دادم و همه چیزو تموم شده اعلام کردم خیلی زنگ زد و پیام داد ولی دیگ جواب ندادم 

کسی که قبل ازدواج به خانواده ت توهین میکنه اصلا ارزش یه ثانیه فکر کردن و حرف زدن نداره

کلا بی خیال

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
بعد ها با وساطت دو تا از دوستان مشترک قرار شد دوباره از سر بگیریم همه چیو ولی بازم جریان عکس و اینا ...

بنظر من و با این تعاریفی که کردی آدم خوبی نیست لطفا خودتو بد بخت نکن 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
بنظر من و با این تعاریفی که کردی آدم خوبی نیست لطفا خودتو بد بخت نکن 

تموم شده هستش از نظرم ـ شاید هنوز حسی باشه ولی خب ...

تموم شده هستش از نظرم ـ شاید هنوز حسی باشه ولی خب ...

خب پس چی رو قضاوت کنیم؟ 

2706