2737
2734

دوستان گفتند منو بلایک

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 

یعنی فقط بچه ات رو بفرستی خودت نری؟

بدترین قسمت ماجرا اونجاست که قرارِ بعد از مرگ عزیزامونم زنده بودن ادامه پیدا کنه.... برای شادی روح همسرم و بهتر شدن حالم میشه برامون صلوات بفرستید   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یکی از فامیلامون با  دوتا بچه هاش رفت کانادا خیلی هم راضیه الان

بدترین قسمت ماجرا اونجاست که قرارِ بعد از مرگ عزیزامونم زنده بودن ادامه پیدا کنه.... برای شادی روح همسرم و بهتر شدن حالم میشه برامون صلوات بفرستید   

با مدارس شبانه روزی باید ارتباط بگیری 

اگر به موسسات مهاجرت بگی راهنماییت میکنن

فامیل دور ما دخترش 7 سال پیش رفته بود آپولونیو کالج هزینه ی سالش 200 تومن بود البته فقط هزینه کالج 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2738

ما یکی از فامیلامون میلیادر بعد هیچی نمیخواد فقط باید 

باید میلیاری براش خرج کنی 😐

بچه هاش اصلا باهوش نیستن دخترش تا ده سالگی بادست میشمرد پسره رو میخواستن بفرستن 5 تا معلم زبان داشت 😐😐😐

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

دیگه الان هزینه هاش بالاس ..پسر خالم یک سال و نیمه رفته الان به خاطر کرونا برگشت زدن باز از مهر میره..سالی 200بالا حداقل دانشگاه..اجاره خونه  و خورد خوارک پوشاک رفت و امد

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
چطوری عزیزم راهنمایی میکنی

خب فعلا زبان رو شروع کردم یاد بگیرم بعدش مدرک عکاسی میگیرم

ان شاالله از طریق سرمایه گذاری و خوداشتغالی اقدام میکنیم 

شوهرمم اینجا وارد کننده هستش باید بیاد و بره

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙