2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه مدت بعد ممکنه خودت هم به رنگ طوسی ببینی‌ش، یا برعکس اونا صورتی ببینن

نه الان ۱ساله عکسه رو دارم تازه داشتم‌گالری نگاه میکردم به خانوادم نشون دادم گفتن طوسی با بند سفید 

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹

سمت چپ فعال باشه یا راست هیچکدام برتری نداره بهترین حالت اینه فرد بتونه از هردوطرف مغزش کار بکشه

سمت چپ بیشتر مربوط به توانایی درک ریاضی و منطق و فلسفه هست

سمت چپ توانایی و درک کلامی و خلاقیت و هنر

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738
نه الان ۱ساله عکسه رو دارم تازه داشتم‌گالری نگاه میکردم به خانوادم نشون دادم گفتن طوسی با بند سفید&n ...

معمولن تغییر می‌کنه، برای خیلی‌ها اینجوری بوده، خودم در هر دو رنگ دیدمش

معمولن تغییر می‌کنه، برای خیلی‌ها اینجوری بوده، خودم در هر دو رنگ دیدمش

نه من تغیری نکرده

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
یه مدت بعد ممکنه خودت هم به رنگ طوسی ببینی‌ش، یا برعکس اونا صورتی ببینن

من دقت که می کنم صورتی می بینم ولی به هیچ عنوان بندهاشو سفید نمی بینم 

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
من دقت که می کنم صورتی می بینم ولی به هیچ عنوان بندهاشو سفید نمی بینم 

وا پس چب میبینی

اونایی که صورتی نمی بینن جلوی کفش رو نگاه کنن کم کم نقاط صورتی مشخص میشه که به مرور کل کفش رو می گیره و کفش صورتی میشه

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
2706