2733
2739
عنوان

خانوماي تهراني لباس مجلسي كجا

78 بازدید | 9 پست

غير از شانزليزه و برلن و مفتح شمالي سراغ دارين كه سمت بازار تهران نباشه 

و لباساي شيك هم داشته باشه

الان هي نياين بگين آيييي كرونا كرونا

عروسي مروسي خبري ني

اگه پيج هم دارن يا كانال بهم معرفي كنيد البته حتما فروش حضوري باشه نه آنلاين. مرسي

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  

کلا پاساژ اندیشه

کسری

سون سنتر

کوروش مال

خوبن

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
آخه پاساژا بازن الان؟

نمیدونم فک کنم باز باشن

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2738

ونك لباساي قشنگ داره ولي گرون

كرج اگر ميتوني بياي سمت مهرويلا مزون هست لباساي قشنگي دارن

قبلاً كه قيمتاشونم عالي بود الان خبر ندارم

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋