2733
2734
عنوان

چطوری ۳۴ کیلو کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد عالی،،،یکم بگین از رژیمتون لطفا

من هم از برنامه دکتر تغذیه استفاده کردم هم برنامه کرفس وزنمم استپ میکرد از رژیم پروتئینی استفاده میکردم همه چیم میخورم ولی کم میخورم سر سفره غذامو تو یه بشقاب خورشت خوری میکشم نوشیدنی یا سالادم بخوام میزارم کنارم دیگه به هیچی نگاه نمیکنم 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2728
یه سوال؟! پوستت شل نشد؟ دچار سلولیت و ترک پوستی و.... نشدی؟ من اضافه وزن ندارم، به دلیل دیگه ای می پ ...

خب من زیرنظر متخصص پوست و مو بودم صورتم شل نشدم ولی یکم ریزش مو گرفتم که با ماسک و اینا اکی کردم

واااا چقدر کار کردی  من نزدیک شش کبلو تو یک ماه و نیم کم کردم فقط با کالری شماری برنامه زیره ک ...

خب همچین رژیم سختی ماندگار نیست یعنی به محضی که رهاش کنید برمیگرده وزنتون

منم دارم وزن کم میکنم ولی سینه هام خیلی شل شده اویزون ۹۷بودم اللن ۸۵

فیتنس برو زیر نظر مربی تو نت هم سرچ کن ورزش های فرم دادن به سینه منم به خاطر سینه هام و بازوهام  رفتم فیتنس  

2740
خب همچین رژیم سختی ماندگار نیست یعنی به محضی که رهاش کنید برمیگرده وزنتون

اتفاقا بهترین رژیم موجوده ب نطرم چون کم کم کالری رو کم میکنه و کم کم اشتهای ادم کور میشه و معدش کوچک میشه از اون رژیم هایی نیست ک بستنی نخور شیرینی نخور پفک نخور برنج نخور نان نحور

همه چی مبخوری ولی کم و به اندازه ای ک تا حدودی سیرت بشه وتا کالری که زده میتونی بخوری حالا یکی دو روزم دویست تا صد تا بالاتر از کالری مشکلی نداره

من حتی کلی قرص لاغریم تو خونه دارم ولی اصلا استفاده نمیکنم 

من کلی دکنر رفتم اصلا ب درد نحورد

اتفاقا بهترین رژیم موجوده ب نطرم چون کم کم کالری رو کم میکنه و کم کم اشتهای ادم کور میشه و معدش کوچک ...

خب باید در یک ماه حداکثر یه کیلو کم کرد شما میگید تو یک و ماه و نیم شش کیلو من یبار تو ماه ۵ کیلو کم کردم دکترم خیلی دعوام کرد می‌گفت یه مراجعه داشتم جوگیر شد یهو خیلی وزن کم کردم کلیه هاش افتادگی پیدا کرد 

اصن از کالری شمار استفاده نکنید من اینو تو یه مقاله قدرت ذهن خوندم این کار خیلی بده فقد طبق رژیمم پی ...

والا من ک جز خوبی از کالری شمار چیزی ندیدم اونم بهترین کالری شمار یعنی زیره 

کاری کرده من بخواهمم نمیتونم بخورم اشتهام کور شده کلا

منی ک خدا خدا میکردم قبلا نیم ساعت فقط دهن مبارک نجنبه و چی نخورم الان اصلا نمیتونم بخورم ن ک جلو خودم رو بگیرم میلم نیست

خب باید در یک ماه حداکثر یه کیلو کم کرد شما میگید تو یک و ماه و نیم شش کیلو من یبار تو ماه ۵ کیلو کم ...

عزیزم این فرق میکنه اون چیزهایی ک دکترها میگن حرف الکی میزنن این همه چیز میخوری از شیرینی برنج میوه بستنی نان ولی زیاد نمیخوری 

2706