2410
2553
عنوان

چطوری ۳۴ کیلو کردم

453 بازدید | 49 پست

من بعد کنکورم ۹۴ کیلو بودم و الان ۶۰ کیلو هستم قدم هم ۱۷۱ حالا چکار کردم به طور خلاصه

۱_جوگیر نشید😐😂

صبور باشیدتو یک ماه باید ۲ تا ۳ کیلو کم کنید نه بیشتر نه کمتر اگه خیلی افراطی پیش برید خیلی زود زده میشید و دو برابر وزنتون برمیگرده

۲_حتما پیش یه متخصص تغذیه برید و از برنامه بقیع استفاده نکنید مخصوصا اگه تو یه سن یا دوره ای خاص مثل شیردهی یا سن رشد هستید یا بیماری های خاصی مثل قند دارید حتما برید پیش متخصص

۳_ معجون ها خانگی که خودتون درست میکنید استفاده کنید نه قرص و دارو مگر با تجویز پزشک من تو اینترنت سرچ میکردم بعد تو یه دفترچه می‌نوشتم دستورعملش رو شاید نزدیک ۴۰ تا معجون بود که بعد رژیم یه  فامیلامون ازم گرفت😂 تو نت ریخته از معجونا

۴_وزنه تو خونه نداشته باشید اگرم دارید بدید بره چون تو روزای اول گرمی کم میشه وزنه نشون نمیده تلقین میشه که کم نمی‌کنید و وسواسی میشید بزارید همون یه ماهی که می‌رید دکتر وزنتون رو بگیره

۴_از قانون جذب و قدرت نوشتن بهره بگیرید من رو ی دیوار اتاقم چنتا عکس زنای اروپایی خوش هیکل رو با یسری لباسای اندامی زده بودم بعد به طور باور نکردنی یک سالو نیم بعد تویه جشن زایمان خواهرم اون لباس رو دوختم و پوشیدم و هیکلم تا حد زیادی شبیه همون عکس بود حتی به دید مادرم قشنگتر از عکس بود و این یعنی خود خود قانون جذب تازه هرشبم تو یه کاغذ قربونت صدقه هیکلم میرفتم اونقدر که اگه کسی میخوند فک میکرد اینا رو کیم کارداشیان نوشته 😂😂

۵_ورزش⁦💪🏼⁩من اوایل ده کیلو که کم کردن هر روز یک ساعت پیاده روی می‌کردم تو خونه دراز نشست میرفتم حلقه و طناب میزدم چنتا اپ اهم از بازار دانلود کرده بودم ازشون استفاده میکردم بعد کم کم شروع کردم کلاص شما رفتن و الان به طور حرفه شنا میکنم بعد اخرای رژیمم هم رفتم فیتنس که به سینه هامو و پایین تنه آن هم فرم بدم

۶_حد امکان به کسی نگید در مورد رژیمتون با نتیجه نهایی غافلگیرشون کنید من حتی به خاهرامم نگفتم😂😂😂

۷_برای ورزشتون برنامه ریزی داشته باشید این خیلی مهم

۸_برای خودتون تشویق بزارید من آخر هر ماه که میرفتم دکتر اگه وزن کم کرده بودم یه کم نا پرهیزی میکردم مثلن با دوستام میرفتم بیرون یه کیکی یا فسفودی تو رگ میزدیم 

۹_باور داشته باشید که میتونید تا باور نداشته باشید تغیری صورت نمیگیره

۱۰_لباس های سایز کوچیکم بگیرید گاهی اوقات تا حداقل به خاطر اونا کم کنید

۱۱_از آدمای منفی و فکرای منفی دور باشید

اگر خواستید رژیمم هم به صورت کلی هر چی یادمه میزارم براتون 

امیدوارم استفاده کنید😙⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از ۷۸ رسیدم به ۶۰‌

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2720

واااا چقدر کار کردی 

من نزدیک شش کبلو تو یک ماه و نیم کم کردم فقط با کالری شماری برنامه زیره کارم فقط کارهای خونه

دیگه هیچ کاری نمیکنم وقتم کنم دو روز با دوستم میرم پیاده روی

2714
2706