2737
2734
عنوان

بچه ها خاستگارم تو خاستگاری گف

5068 بازدید | 266 پست

گفتم روانشناسی میخونم گفت رشته ی خوبیه ولی بنظرم روانشناسا خودشون مشکل دارن تو زندگی خودشون موندن

یا گفت پدرت نمازخونه گفتم نه.گفت نماز خون نبودنش مثه اینه میز پایه نداشته باشه

یا سفارش داد تو کافی شاپ خودش تا ته بستنی شو خورد یه تعارف نزد

من یکم موهام بیرون بود در حد چند تار 

گف موی زن باید داخل باشه وگرنه به خطا میره

یا کف زن سطح فکرش پایینه

و اینکه گفت هیچ دوستی نداره چون مشغله کاریش زیاده

اما چون نماز خون و شغل و خونه و ماشین داره

خانوادم اصرار دارن ازدواج کنم

توروخدا راهنمایییم کنین😭😭😭

نوشته ها تونو میخوام به مامانمم نشون بدم

من از ظاهرش اصلا خوشم نیومد

ولی مامانم اینا همش میگن سنت زیاد و موقعیت شغلی پسر خوبه

چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشون مذهبی نما و خشکه مقدسه  کنارش آرامشی نمیبینم خود دانی

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2728
2738

واي فكر كردن نداره كه عزيز دلم.يه منفييي قاطع

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸

چه ادم بیشعوری که جرعت میکنه هنوز نیومده راجب تو و خونواده ت انتقاد کنه این ادما فکر میکنن چون دو رکعت نماز میخونن و دو قرون پول دارن خدا هستن و زن رو برده میدونم و همه رو از خودشون پایین تر من اطرافم مشابه این شخصیت رو دیدم که به بن بست خردن و دختره جدا شده 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2706