2733
2734
عنوان

یه سوال از خانومای متاهل🤔🤔

604 بازدید | 57 پست

احساس خوشبختی میکنین؟؟ اگه آره چرا؟ اگه نه بازم چرا؟؟ 

واینکه دوران مجردی آرامش بیشتری داشتین یا متاهلی؟؟؟ 

کلا از ازدواجتون راضی هستین🤷🏼‍♀️

مجردی خیلی بهتر خیلی 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اره راضیم الان که متاهلم خیلی بهتر شده کلا ارامش دارم 

چون شوهرم مهربونه دوسم داره و منم دوسش دارم وباهام صادقه 

و وقتی واسم خرج میکنه نمیگه از سرتم زیاده باید عوضش کار کنی🙃🙃

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜

گاهی اره گاهیم نه.چون زندگی خیلی بالا پایین داره.ولی درکل راضیم.مشکلات مون کم نیس ولی شوهرم درکل ادم خوبیه و ثابت کرده دوستم داره

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738

هیچی مجردی نمیشه وجدانن🤨

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

من نامزد کردم نمی‌دونم متاهل میشه یا نه

ولی تو خونه بابام خیلی خوش میگذره چون رابطم با همه خوبه و اوضاعمون خوبه

با نامزدمم خیلی خوش میگذره چون عاشق همیم و مشکل مادر شوهر و پول کار خیانت نداریم 

در کل ازدواج خوبه ،اگر ادمش خوب باشه 😚

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗

بله احساس خوشبختی میکنم 

به خاطر اینکه یه شغل خوب دارم یه شوهر خوب و خانواده خوب دارم تازه باردارم که هستم ...تن هممون هم که سالمه 

مگه آدم دیگه از زندگی چی میخواد؟!

هم دوران مجردی خوب هم متاهلی همش خوب بود ☺

just shut up!
2706