2737
2734

کاش یه خواهر داشتم وقتی که مامانم مریضه یکم دلداریم بده ‌‌‌..خیلی تنهام ......دعا کنید سرطان رحم مادرم عود نکرده باشه ..همش گریه ...همش گریه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خواهر ندارم عزیزم.میفهمم چی میکشی.مامان منم مریضه و منم خیلی تنهام.خدا همه مریضارو شفای خیر بده

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728

عزیزم ان شاالله که خوب میشن

چند سالشون هست؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2740

منم خواهر ندارم دوست داشتم دخترم خواهر داشته باشه که اونم نشد 

ایشالا که مادرت بهتر بشه براش هفتاد بار حمد بخون خیلی تاثیر داره

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
انشالله حالشون بهتر بشه با گریه چیزی درست نمیشه عزیزم  دعا کن و صلوات بفرست تا اروم شی منم ال ...

ممنونم ....بخدا دست خودم نیس...همش چیزای بد میاد تو ذهنم ناخوداگاه اشکم میاد