2733
2734

واي بچه ها مرسي از راهكارتون😂 واسه اينكه خاهرم كه كرونا داره نياد خونم اول همه كاري كردم كه مريض بشم دستمو ماليدم به آسانسور، به كف كفشم و ميله هاي پارم و ماليدم به بينيمو بعد چيپس خوردم ولي چند روز گذشت انگار نه انگار. بعد با بدن خيس روبه رو كولر خابيدم انگار نه انگار. شير فاسدن تداشتيم بخورم. ميخاستم چاقو بكنم حاي بخيه عمل چند روز پيشم كه گفتين خطرناكه و ممكنه طوريم بشهو پيشنهاد دادين اينكارو بكنم😂 البته من براي اينكه خاهرم نياد خونم حاضرم دست و پامو الكي بشگونم ولي خب حالا نيخام برم به يكي پول بدم بگم الكي گچ بگيره واسمو اينحوري نميااااددد 😊

پ.ن: خاهرم كرونا داره منم آسم دارم. پدر و مادرم مسن هستن اصرار ميكنن كه بياد خونه من كه خودشون نگيرن و دور از جون چيزيشون بشه ولي من بيشتر اونا ميترسم واسه خودم. نگين رعايت كنم نميگيرم. بايد حركات فيزيوتراپي كمكش كنم و خلاصه در تماس ١٠٠درصد باهاشم و حتما ميگيرم. خلاصه كه من دارم ميرم 😂😂😂😂

تسكررررر ❤️😂

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آفرین بهترین کاری رو کردی

فقط بهم میگی علائم خواهرت چی بود که متوجه شد کرونا داره؟

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2738
2706