2737
2739

از وقتی یادم میاد یه زمانی به اجبار بابام چادر می پوشیدم ولی از پوشیدنش خوشم نمی یومد ....

من هر جا می رفتم چادرمو جلو چش بابام سرم می کردم بعد اون می زدم زیر بغلم ..

دختر محجبه ایی بودم ...ولی از چادر خوشم نمیومد ...

دیگه چه می شد کرد...به اجبار سرم می کردم ...

کم کم عادت کردم به پوشیدنش ...

کم کم یه سری از دوستام روم تاثیر گذاشتنو من شبا تا نیمه های شب بیدار بودمو نماز شب می خوندم ..از هیچ عبادتی دریغ نمی کردم .../خدا می دونه چه ارامشی داشتم /

یه بار یه بنده خدا همینجور زل زده بود بهم ..

منم گفتم وااااااااااااا چته دوساعت برو بر منو نگا می کنی ؟

لبخند زد گفت صورتت خیلییی نورانیه 

داییم همیشه می گفت ارززززو دارم یه دختر مثل تو داشته باشم 

دوستو غریبه و اشنا می گفتن چهرت نورانیه ...فلانه فلانه 

مدرسمو که عوض کردم افتادم بین یه عالمه ادم لات 

اوایل چادرمو می پوشیدم ولی وقتی دیدم هیچ کس نمی پوشه منم نپوشیدم ...

بابامم دیگه بام کاری نداشت 

هر روز یه عده بودن که بیخ گوشم ور ور می کردن ...

دوستام می گفتن وای تو خیلی خوشگلی اگه یه کوچولو ارایش کنی که دل ادم برات می تپه...

و...

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خب

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2740

منم با آرایش و شال عقب و شلوار تنگ و مانتو جلو باز خیلی خوشگل میشم . ولی ترجیح میدم برای همه خودمو خوشگل نکنم 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

بگذریم کم کم تاثیراشون رو من بیشتر شد 

دیگه یه جورایی شبیهشون شدم 

از خدا فرسخ هااااااااااا دور شدم 

بارها توبه کردم و چه قسما که نمی خوردم که خدایا همین یه بارو ببخش ...

ولی باز بیشتر تو اون لجن زار فرو می رفتم 

دیگه به جایی رسیدم که گفتم من که دیگه اون دنیام داغونه بی خیااااااااااال 

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
میدونستی باید اون ادم هارو پیداکنی و خلالیت بطلبی که بهشون گفتی لات و توهین کردی...حق الناس

رودروهم بهشون می گم 

باهاشونم در ارتباطمو همیشه بشون گفتم

خب بعدش همینجور ک ی رفیق دینی میتونه تورو ب سمت دین ببره یه رفیق نابابم تو رو میتونه عوض کنه مواظب انتخاب دوستات باش ببین با ماه نشستی یا دیگ

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙋🏻‍♂️🤷‍♂️هرکه خود داندو خدای دلش  ک چه دردیست در کجای دلش          با کیفت ترین چیز تو زندگیم درد بود چون هرچی کشیدیم پاره نشد🤦‍♂️
بگذریم کم کم تاثیراشون رو من بیشتر شد  دیگه یه جورایی شبیهشون شدم  از خدا فرسخ هاااااااا ...

اولین کار باید دور اون آدم هارو خط بکشی 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2706