2733
2734
عنوان

چجوری جذاب وشیک باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میدونی تو این تیپ شالت خیلی تو ذوق میزنه  باید ی مدلی به شالت بدی اینجوری افتاده نباشه در مور ...

مدل لبانی مثلا خوبه؟؟ لبنانی میبندم گاهی

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!

وا چه ربطی داره، شما پوستتو خوب نگه دار، مرتب باش، یه ته آرایش رقیق و نامشخص میتونه خیلی خوشگل نشونت بده، لباس خاص بپوش، اگه لاغری لباس با طرح و برش افقی بپوش، رنگ تیره نپوش، آستین گشاد بپوش، رنگ موی مشکی خیلی جذابه، سن رو پایینتر نشون میده، این چیزا دلیل افسردگی و ناراحتی نیست

مامانِ لیانا
2740

چرا الکی رو خودت ایراد میذاری، خودآزاری داری؟؟؟؟

هم خوشگلی هم خوشتیپ، انقد به خودت بدبین نباش، دم دست بودی کتک خورده بودی، الکی انقدر زندگی رو بخودت تلخ نکن، هیچ ایرادی نداری

مامانِ لیانا
روسری رنگ شاد بپوش... میتونی ست بگیری  کیف و کفشت مثل هم باشن...  

ببخشید شما لر کلهرید؟ ایش روسریها که میپوشن کردیه یا لریه؟

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2706