2737
2739
عنوان

چجوری جذاب وشیک باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 112 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مثل من🥴🥴🥴

شما اول ابولوها (ابرو ها) تو بردار  قاجاری خانم😃😃✌🎀💜

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2728
بسی ب اندامت داره اگه متناسبه ک همه جور مانتو بهت میاد از رنگای خاص استفاده کن با شوهرت ست کن رنگ ...

قدم ۱۶۷ ووزنم ۶۱

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
آناشید حسینی ؟

آره همین😅👍🏻

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2738
تیپت چجوریه؟؟

به گفته داییم من گونی هم بپوشم خوبم😉

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

ببین زیبایی اصیل با رنگ و لعاب نیست 

زیبایی اونیه ک آدم نهایتا با ی ضد آفتاب ی برق لب و نهایتا ریمل زیبا بشه 

بقیش دیگ نقاشی کردنه

والا خانمای ایرانی شورشو درآوردن

در مورد تیپم چنتا پیج ببینی ایده هاشون دستت میاد اکثرا هم مانتوهای بلند هستن

آدم گاهی آنقدر تنها می شود وبا خودش حرف میزند که تبدیل می شود به دو نفر ... ؛)

به رنگ لباسات اهمیت بده حتما با هم جور باشن از اکسسوری های ساده استفاده کن ضد آفتاب بزن حتما به پوستت برس ماسک متناسب با نوع پوستت بذار ابروهاتو مرتب نگه دار لباساتو قبل پوشیدن اگه نیاز داره حتما اتو کن خیلی تاثیر داره اگه مانتو جلو باز میپوشی شلوار مام استایل خیلی خوبه تیشرتتو بذاری تو شلوار 

کفشات همیشه تمیز باشه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706