2752
2734
عنوان

🙂از چیزایی که خریدید و کردن تو پاچتون تعریف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 5748 بازدید | 146 پست
دروغههههههه بابا همش با افکتای مخصوص فیلم برداری میکنن از مادربزرگت بعیده😐😐

اثرات مخرب ماهواره که بسیجیا میگن همینه دیگه😂😂

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان من یه بار از ماهواره چاقو سفارش داده بود بعد که به دستمون رسید جعبه رو باز کردیم چاقو ها همه پلاستیکی بودن😂😂 هیچی دیگه دادیمشون به بچه داییم الان باهاشون خاله بازی میکنه😂

شاید سال ها بعد وقتی یه جایی با هم روبه رو شدیم بگیم این غریبه چقدر شبیه خاطره های من بود
2731

تی وی ۶۵اینچ الجی خوبه همه چیش ولی خیلی بزرگه اونجا خودمم ۵۵میخواستم اما نمایندگی اینقدر حرف زدو مخمو خورد که ۶۵برداشتم الان دیگه نمیتونم میز ناهارخوری بخرم جای میزمو گرفته😭

دوتا شاین لب خریدم افتتتتضاح😕😕

یه پرایمر خریدم خوب نیس نمیدونم حالا مشکل از کرمیه که میزنم روش یا خود پرایمر😕😕

یه پنکک مثلا اشانتیون برداشتم انقده زشت میشه رو پوست😕😕

یه ست آستین کوتاه و شلوارک خریدم بعداز یبار شستن زشت شدن😕😕

واااااییییی اینو بگم یه شامپو ضد شوره خریدم شوره هامو بدتر کرد😕😕😕

به عشق خواهر زاده ام این اسم کاربری رو گذاشتم....(فرنوش هستم)😆

اینترنتی یه دست قابلمه خوب خریدم با یه اپیلیدی،گفتن دوتا سکه نیم هم جایزه داره،۸۰۰ تومن واریز کردم بعد ۳ ماه اوردن،سه تا تابه مثل دستمال کاغذی،یه اپیلیدی ۷۰ تومنی با دوتا سکه پارسیان ۴۵ تومنی😶😶😶😐😐😐😐

چشم خود بستم که دیگر چشم مستش ننگرم/ناگهان دل داد زد دیوانه من میبینمش..............................(عشق زندگیم،پسره خوشگلم)

من. ی بار از مشهد میومدیم بعد تو جاده ی نیسان نگه داشته بود سرویس چینی میفروخت  من یه سرویس کامل ازش برداشتم ب صد و پنجاه تومن فک میکردم عحب بردی کردم اومدم شهر خودم از مغازه قیمت گرفتم صد و بیست تومن تازه کاسه ابگوشت خوریم داشت سرویس من نداشت الان شش ساله تا میبینمشون  قلبم تیر میکشه  

اثرات مخرب ماهواره که بسیجیا میگن همینه دیگه😂😂

ببرینش لیفت کنه پوستشو تا تو پاچتون نرفته😂😂وای نمیدونی یه پیج دارم مال کارا زیبایی

یه پیرمرد شصت ساله بود پوستش داغونم نبودا ولی لیفت کرده بود نمیدونیییی شده بود پسر سی و خرده ای ساله اصن پراممممم ریختتتت😲😲😲

تبلیغات تخفیف نت برگ، من یبار تن برگ یه مرکز آرایشی رو گرفتم دروغ محض بود! بهشون ایمیل زدم کارتون عین کلاهبرداریه و هیچ تخفیفی با این نوع کارشون درکار نبوده،،جواب ندادن! یبارم از یه مزون پیراهن عربی گرفتم از ابنا که خانومای محجبه با ساپورت و شال می پوشن، با اینکه قیمتش بالا بود جنسش خیلی بد بود و شبیه عکس ژورنال نبود بهشون پیام دادم گفتن هر کی برده راضی بوده و دیگه هم جواب ندادن! به تبلیغات مجازی اعتماد نمی کنم دیگه

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   

خیلی عجیبه هیشکی از خرید ماهواره ای راضی نیس همه میگن سریالای ترکی ابکین همه ام هم سریالارو میبینن تازه از تبلیغاتشم خرید میکنن همه ام ضرر میکنن بازم دوباره ادامه میدن نمیدونم چجوری اینقد بیننده جذب میکنن حکمتش چیه نمیدونم😂😂

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته
ببرینش لیفت کنه پوستشو تا تو پاچتون نرفته😂😂وای نمیدونی یه پیج دارم مال کارا زیبایی یه پیرمرد شصت ...

پین کیلر که برای پوست نیست...برای پادرد وزانو درد وکمر دردو ایناست

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
مامان من یه بار از ماهواره چاقو سفارش داده بود بعد که به دستمون رسید جعبه رو باز کردیم چاقو ها همه پ ...

قیافه مامانتو تصور کردم بعد از دیدن چاقوهای پلاستیکی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
2706