2737
2739

فرداتولدشه از صب دارم کیک درست میکنم تزءین میکنم شربت دوتا رنگ درست کردم دسر درست کردم 

تو یخچال قایم کرده بودم عصر ک میره میاد یهو میزو بچینم غافلگیر شه 😐هر وقت اب میخواد از یخچال میدادم میگفت دندونام درد میگیره از شیر میخورد امروز استثنا پاشد خودش رفت سر یخچال و دید

من😐😐😐😐😐😐😐😐

😄😄😄عیب نداره پیش میاد

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

اخی سوپرایز شد به هر حال باز

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چی گفت خب؟ 😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
خدایی خودت ضعیف عمل کردی آخه یخچال خونه خودش احتمالش زیاد بود ببینه 😂

خو کیکو کجا میزاشتم؟از صب ک خونه نیست سه میاد خریدارو زود چپوندم تو یخچال ک نبینه بعد اونم رفتم خوابیدیم امروز برای اولین بار زود بیدار شد و برای اولین بار دقیقا امروز دلش هوس اب خنک کرد😐من دیدم بلند شد ها رفتم زود اوردمش نره سر یخچال بعد با ی لبخند مارموز گفت رفتم شربت خوردم😝😜گفتم چی😐هرچقدر کتکش زدما ولی دلم خنک نمیشه اه دلم میخواست یهو ببینه میزو کامل چیدم 

چی گفت خب؟ 😂

هیچی عصر بعد خواب پاشده و هوس اب یخچال کرده برای اولین بار بعد من رفتم سریع دنبالش اومد دراز ک کشید گف شربت خوردم با قیافه ی اینجوری 😜😝 من😣😣😣😣😾😿👊👊👊👊👊👊👊

هیچی عصر بعد خواب پاشده و هوس اب یخچال کرده برای اولین بار بعد من رفتم سریع دنبالش اومد دراز ک کشید ...

با پاشنه های فلزیت میزدی سَقَط شه😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔