2737
2734
عنوان

فردا خاهرم از بيمارستان كرونا مرخص ميشه!

| مشاهده متن کامل بحث + 1828 بازدید | 103 پست

[QUOTE=145781079]چاق باشن اینطوری میشن؟؟[/QUOTنه     ولی یه مقداریش  مربوطه  به  چاقی

دیگر به راستی می‌دانم که درد یعنی چه درد به معنای کتک خوردن تا حد بیهوش شدن نبود. بریدن پا بر اثر یک تکه شیشه و بخیه زدن در داروخانه نبود. درد یعنی چیزی که دلِ آدم را در هم می‌شکند و انسان ناگزیر است با آن بمیرد بدون آنکه بتواند رازش را با کسی در میان بگذارد، دردی که انسان را بدون نیروی دست و پاها و سر باقی می‌گذارد و انسان حتی قدرت آن را ندارد که سرش را روی بالش حرکت دهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

#انتشار_عمومی

💥 درمان ساده و سریع بیماری #کرونا

❶⇦ فالوده سیب و عسل هر ۸ ساعت ۱ لیوان

❷⇦ غرغره کردن مخلوط سرکه سیب خانگی و نمک، رقیق شده(نصف لیوان آبجوش ولرم و نصف لیوان سرکه +نصف قاشق چایخوری نمک) هر ۶ ساعت ۱بار

❸⇦ هر ۱۲ ساعت در هر حفره بینی ۱قطره روغن بنفشه پایه کنجد

❹⇦ شیر و عسل گرم را هر ۱۲ ساعت یکبار جرعه جرعه با قاشق بنوشید(یک کاسه کوچک شیر + ۱قاشق چایخوری عسل)

❇️ با این روش بیش از 300 نفر رو تا حالا تونستیم درمان کنیم به لطف خدا.

✔️ بله بهداشت رو رعایت بکنید ولی از کرونا نترسید.☺️😊

🍎 @IslamlifeStyles

هانیلهستم... پرنسسی ازشهر اُز❤
2731
۲۶ سالمهههه ینی یائسه شدم زیر سینه و شکم و صورتم داغه

نه بابا شوخی کردم

ولی دوستم ۲۹سالگی یایسه شد و دوسال پریود نشد بعد انقدر دارو خورد دوباره با دارو پریود شد

پسر کوچکم ۱۸ هفته از تو دلم آسمانی شد . دلم شکست...😭😔
2738
يا خدااا

اگر دولتی بوده و دفترچه داره صلن نترس

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
به حسابداری بیمارستان مراجعه کنید بستگی به داروها و اقداماتی که انجام شده فرق می‌کنه وقتی هزینه متوج ...

بيمه داره. حالا كه من در رفتم از زير بار مسئوليتش. ديشب رفتم آتل و پانسمان خريدم گفتم دستم شكسته و خلاصه ديگه داداشم ميبره خونه مامانم. منم به روي خودم نياوردم كه پولشو من بدم يا نه 😐 خودشون ببينن بايد چكار كنن

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️
2706