2737
2734

سلام به همگی وهمکاران عزیزم

لطفا ماسکهای استفاده  شده تون رو قیچی کنید و‌دور بیندازید وبه دوستان وخانواده ها واقوامم پیشنهاد بدید  امروز یکی از این بچه هایی که زباله جمع میکردند و دیدم ماسکها رو‌جدا میکرد پرسیدم اینا رو‌میخوای چکار کنی اول جواب نمیداد بعد کمی براش خرید  کردم واعتمادشو جلب کردم    گفت عمو ماسکهای کثیفت رو سوراخ کن مااینا رو‌ جمع میکنیم میشوریم میذاریم تو پرس اطو‌میکنیم دوباره میفروشیم

لطفا تاکید کنین ب همه  تا ماسکهارو سوراخ ویاقیچی کنن بعد ب زباله بندازن 🙏🏻

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا هی برن خونه مامان بابا و خواهر و خواهر شوهر و مهمونی و عروسی و خوشگذرونی😒

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
2738
سلام به همگی وهمکاران عزیزم لطفا ماسکهای استفاده  شده تون رو قیچی کنید و‌دور بیندازید وبه دوست ...

لطفا این پیام پخش،کنید

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
سلام به همگی وهمکاران عزیزم لطفا ماسکهای استفاده  شده تون رو قیچی کنید و‌دور بیندازید وبه دوست ...

یا‌ خدا😧😧😧😧😧

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
گفتن واکسنش میادپاییزاخراش.حریرچی گفته یه کاربرتاپیکشوگذاشته بود دروغه)؟

من‌ اون‌ واکسنو‌‌ نمیزنم

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
چه جونورایی هستن که ازخون مردم تغذیه میکنن😯

بایدخیلی مراقب باشیم الکل تقلبی که آب و الکل صنعتی مخلوط میشه ماسک هم اینجوری 

2706