2733
2739
نظرتون درمورد کرم چیه؟ راسته که میگن بعدش لک میاره صورت

من خودم دارم استفاده میکنم خیلی پوستم سفید شده جوش از بین برده میتونی یه روز در میان استفاده کنی کرمشو ولی صابون هر روز بزن عالی عالی

کاش میشد برای چند ثانیه ده سال جلوتر رو ببینی شاید اروم میشدی شاید بیخیال میشدی شاید امیدوار میشدی شاید کلا امیدت بریده میشد  
میشه بیشتر ازش بگی

ببین ی لایه بردار خیلی قوی هست 

از همون شب اول ک میزنی صبش خیلی سفیدت میکنه و تاثیرش واضح میبینی ولی وقتی قطعش کردی صورتت لک میندازه من خالم میزد  پیشونیش ی لک  بزرگ انداخت ولی خودم چن روز بیشتر نزدم ترسیدم قطش کردم اتفاقی نیفتاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مدتیه دنبالشم و دودلم که بگیرم یا نه

من معازه داره شوهرم از پر فروش ترین کرم ها بوده یعنی تمام اعضای خانواده ازش استفاده میکنن

کاش میشد برای چند ثانیه ده سال جلوتر رو ببینی شاید اروم میشدی شاید بیخیال میشدی شاید امیدوار میشدی شاید کلا امیدت بریده میشد  
2731
ببین ی لایه بردار خیلی قوی هست  از همون شب اول ک میزنی صبش خیلی سفیدت میکنه و تاثیرش واضح میبی ...

نه گلم نباید یهویی قطش کنی میخوای قط کنی باید یه روز در میان بعد کم کم 

2738
ببین ی لایه بردار خیلی قوی هست  از همون شب اول ک میزنی صبش خیلی سفیدت میکنه و تاثیرش واضح میبی ...

منکه استفاده کردم 3 روزه هیچ سفید شدنی نمیبینم چرا😂

من خودم دارم استفاده میکنم خیلی پوستم سفید شده جوش از بین برده میتونی یه روز در میان استفاده کنی کرم ...

من چرا 3 روزه استفاده میکنم هیچ تاثیری ندیدم

اینکه فکر میکنید کرمی اول سفید میکنه بعد لک میاره اعتیاد غلطیه.کرم لک نمیندازه بلکه چون لایه برداری انجام میده پوست رو دربرابر نور افتاب و .. که عامل لک هستن حساس میکنه چون لایه های شاخی پوست کاملا از بین رفتن.بعد از استفاده از هر لایه برداری باید ضدافتاب استفاده شه و ترجیحا خونه موند

یه نیمچه پزشک🙌
من چرا 3 روزه استفاده میکنم هیچ تاثیری ندیدم

خب به مرور سفید میشی قرار نیست روز اول سفید برفی ببینی 

این کرم نمیدونم چیه 

اما من خودم یه مدت سرکه سیب و گلاب رو باهم ترکیب میکردم شبا قبل خواب میزدم ، صبح میشستم

عالی بود ، جوشام قطع شدن ،‌منافذ پوستم بسته شد رنگ پوستم چند درجه روشن تر شد ، چروکای ریز صورتمم از بین رفت

بعد اینکه قطع کردمم هیچ اتفاقی نیفتاد برام

فقط از روی تنبلی قطعش کردم

الانم باردارم نمیخوام استفاده کنم

بعد بارداری دوباره شروع به مصرفش میکنم

معجزه اتفاق میفته.... خدایا شکرت .....خدا هر لحظه حافظ دخترم باش ❤️ خیلی دوستش دارم
بچه ها این مارک فایزه مال کجاست؟؟ فقط صورتو سفید می‌کنه یا بقیه جاها رو هم کار میکنه؟

نه برای زیر بغلم وبقیه جاها دیگه استفاده میشی

وای من چندسال پیش20گرفتم

پارسال 50 تومن بود الان شده 60 با قیمت عمده

2706