2733
2739
عنوان

ی اتفاق عجیب افتاد برام+اسکرین

952 بازدید | 43 پست

دیروز من ی تاپیک زدم نوشتم سرویس نقره خریدم ۱۵۰۰بعد چن نفر گفتن عکس بده رفتم از کشو بردارم ک عکس بندازم دیدم نیس خیلی شوکه شدم هما جارو زیرو رو کردم نبود ک نبود...شکم رفت پی همسرم گفتم شاید اون برداشته اخه اوایل ازدواجم یهو انگشترم تو خونه گم شد که بعدها فهمیدم خودش برداشته...سراینکه دس روم بلند کرده بود چن روز پیش باهاش حرف نمیزدم خلاصه بهش پیام دادم قسمش دادم گفتم اگ برداشتی راشتشو بگو دیگ پیشو نمیگیرم ک قسم قران خورد ک برنداشته اخه جز اون کی میتونس برداره خونه  ما کسی رفت و امد نداره ک...خلاصه دیشب وقتی اومد دعوامون شد گفتم تو از خونه خودتم دزدی میکنی چرا برداشتی و این حرفا و اون با پرویی حاشا کرد ک برنداشته...ولی حسم میگ کار خودشه حالا هرچقدرم قسم بخوره چون تو خونه امکان نداره چیزی گم بشه وگرنه این همه ک من گشتم پیدا میشد...صب من داشتم میومدم خونه مامانم اینا ک کلا تموم شه واقعا خسته شدم ک اونم اصلا انگار ن انگار...

بعدم ک اومدم خونه بهش پیام دادم بیا توافقی جدا شیم نمیتونیم ادامه بدیم همش جنگ و دعوا الانم ک اینکارو کردی ک این پیامو داد

دوستان بکید چیکار کنم خانوادم میگن تموم کن این رفتاراش بده اما من دوسش دارم نمیدونم چیکار کنم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

شوهر منم حلقه ازدواجشو هیچوقت هیچوقت گم‌نمیکرد یا اگه جایی می‌رفتیم عمرا درش میورد

یهو سه هفته بیکار شد 

توی همون شرایط دیدم خلقش گم شد

جالب اینه که حتی برای ظاهر سازی هم که شده یکم نگران نشد یا اصلا نگشت 

خب معلوم بوده میدونسته که چیکارش کرده

وگرنه دیدم یه پیچ‌گوشتی توی خونه ما گم بشه چند ساعت هم که شده می‌گرده

ولی اون موقع حتی یه کشو رو هم نگشت

ازون موقع حتی ده هزار تومن پول رو هم نمی‌ذارم دم دستش وقتی نیست خونه جایی که به عقل جن هم نمی‌رسه قاییم می‌کنم

واسه اینکه عقل اقتصادی نداره نه اینکه بخوام اسم دزد بذارم روش ولی خب تا دوروز جلوترشو بیشتر نگاه نمیکنه

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
2706