2733
2739
عنوان

چطوری میتونه انقدر سنگدل باشه؟

246 بازدید | 27 پست

این ماجرا مال چند وقته پیشه 

خانمیرو میشناسم ب شدت اهل نماز و روزه و دعا و ب قول خودش خداترس 

ماه رمضون از صب تا طهر تو مسجده و از هیچ کمکی ب فقرا دریغ نمیکنه وضع مالیشونم خوبه 

ایشون ی زنداداش داشتن ک همسر دوم برادرشونه و از همسر اول ک فوت شده دوتا بچه داره همسر دومم خودش دوتا بچه داره سر ارث و میراث میخواستن حق بچه های همسر دوم رو میخواستن بخورن ک خوب ب هر حال مادره و مدافع بچه اش دعوا و دلخوری راه انداخت سه چهار روز بعد اتفاق وحشتناکی براش افتادو ب وسیله ی لوله باز کن ک ریخته بود تو طرف شویی بدنش سینه هاش و دستش سوخت و مجبور شدن بیان پوست مصنوعی بزنن بهش(در مورد درمانش اطلاع دقیق ندارم)حالا این خانم ک اهل نماز و روزه و مسجده همه نشست و گفت ک حقش بود خدا گذاشت تو کاسه اش میخواست مال بچه یتیم رو بخوره 

ب ماه نکشید همین خانم ی مریضی سخت گرفت ک فقط خدا نجاتش داد 

دلم میگیره همچین ادمایی رو میبینم تکلیف خیلیامون معلومه مث خودم ک میگم بنده ی خوبی واقعا نیستم ولی بنده ای ک انقدر ب خدا نزدیکه انقدر در حال راز و نیازو نمازه شبه چرا ؟چرا باید اینجوری قضاوت کنه 

این ماجرای یکی از نزدیکانمه نسبتو نگفتم ک دعوا نشه 

نطر شما چیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ریا ریا ریا من خودم خیلی میشناسم ازین ادما نمونش زنداداش خودم جانماز اب میکشه اما چن ساله عامله همه ...

این داگم در حال رازو نیازه ب خدا ولی ی جوریه مثلا ی کمکی ب ی فقیر میکنه ده جا میگه فلان کمکو کردیم ب مسجد فلان قدر دادیم ب سوریه فلان انگشترمو دادم ب فقیر ی بار ب مسجد ی کمک نقدی کرده بود فیششو گداشته بود لای جا نماز ب مادرم داده بود ک ببینه 

اینارو میبینم میترسم از تمام اهل مسجد ها

2738
وای دوست من عین همین خانومه که گفتی انقدرریاکاره منومتنفرکرده ازهرچی ادم مذهبیه  توهین نیست خو ...

میفهمم چی میگی 

ی مدت من مسجد رفتم با این خانم ی مدل دورویی هایی دیدم از اهل مسجدو این خانم نه همشون ها بعصیاشون بدم اومد دیگه برم 

2706