2737
2739

سلام

مامانم امروز سرفه خشک میکرد بی حال بود همه علائم سرماخوردگی داشت

سوزش سینه داشت

دیروز پیش مامان بزرگم بود که خالم نگو مریض بوده و هیچی نگفته الان فهمیدیم بو حس نمیکنه

مامانم ظهر خابید میگفت خیلی هوا گرم بود فک کنم تب داشت

ینی گرفته؟؟؟

الان باید چیکار کنم

ینی خفیفه؟؟یهو قوی نشه

خیلی نگرانم کمکم میکنین

بنظرم ببرین بیمارستان 

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

علائمش رو که دارن انشالله خفیفه ولی این بیماری اولش خودشو نشون نمیده چندروز بعد از اولین علایم اوج بیماریه که انشالله خفیفه. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
بنظرم ببرین بیمارستان 

من سه هفته پیش مثبت شدم خیلی بیمارستان خلوت بود ولی امروز رفتم پی سی ار بدم برای برگشتن سر کارم ببینم منفی شدم یا نه دیدم غلغله اس واقعا پشیمون شدم خیلی خیلی مراجعه کرونایی زیاد شده دکترا😔خیلی دلم براشون سوخت خیلی.‌خدا حفظشون کنه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
علائمش رو که دارن انشالله خفیفه ولی این بیماری اولش خودشو نشون نمیده چندروز بعد از اولین علایم اوج ب ...

من دیروز دو سه تا سرفه خشک داشتم.

از دیشب سرم درد میکنه.

امروزم چندتا سرفه.ولی بویایی چشایی دارم.

تب هم ندارم خداروشکر.به نظر شما داره علائمم کم کم شروع میشه؟خیلی نگرانم میشه جواب بدین

عاشق خدام...عاشق حضرت زهرام...عاشق پسرامم... آبیِ استقلالی...
نمیشه تماس گرفت بیاین خونه تست بگیرین میترسم ببریمش بیمارستان اگه نگرفته باشم بگیره

آها همین کارو بکنید ان شاء الله ک سلامتی باشه 

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 
2706