2733
2739
عنوان

تیزهوشان کمک

7548 بازدید | 28 پست

سلام من دخترم کلاس ششم هست میره هفتم

تیزهوشان شرکت کرده خیلی استرس داره 

کتاب فقط هوش کمپلکس داشته و ۵ دور خوندتش اما دوستاش سی دی و و کتاب اای مختلف دارن 

الان خیلی ناراحته میگه اگه قبول نشم تقسیر توه هست 

من الان چه کار کنم 

در ضمن دخترمم خیلی خیلی زرنگ هست 

تو قلم چی همیشه اول بوده 

نه اصل کتابه

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از الان نذار شکست هاشو بذاره پای شما 

بگو ما در حد توانمون همه کار کردیم شما هم اولی جای نگرانی نداره شد چه عالی نشد چه عالی اینقدر محدود فکر نکنه 

اصل پشتکاره که داره تلاش مهمه و ادم باپشتکار به همه جا میرسه نه کتاب زیاد

2731
چه کتابی می خونه 

عزیزم اونکه پارسال امتحان داد و من از درساش خبر ندارم.. ولی یه کتاب قطور داشت که من چندتا تستش و زدم همش استعداد تحلیلی و سوال های نسبت های فامیلی و مثلا چندتا الگو بود که میگفت الگوی بعدی کدوم شکله. و. از اینجور چیزا و الکی کتاب و خرید. چون کتاب خوندن ک کمکش نکرد.. باید باهوش باشی تا سوال های تیزهوشان و جواب بدی 

عزیزم اونکه پارسال امتحان داد و من از درساش خبر ندارم.. ولی یه کتاب قطور داشت که من چندتا تستش و زدم ...

بله این کتاب هم دقیقا مثل اینه 

ولی اون ۵ دور خونده میگه من کتاب دیگه میخواستم بگیرم اما دیگه دیره و خیلی گریه میکنه معلمش که میگه حتما قبول میشه 

ی امتحان انلاین استعدا  تحلیلی هم داد نفر ۳ شد از بین ۷۶۸نفر 

ولی من میگم چه کار کنم روحیش بهتر شه من خودم اطمینان دارم که قبول میشه 

2738

[QUOTE=145675972]از الان نذار شکست هاشو بذاره پای شما  بگو ما در حد توانمون همه کار کردیم شما هم اولی

معلمش میگه حتما قبول میشه 

ی ازمونم داد استعداد تحلیلی نفر سوم شد 

ی کاری بگید که روحیش بهتر بشه 

پسر منم جمعه امتحان داره و داره میخونه. ان شاءالله همشون موفق باشن

عزیزم میدونم خیلی وقته که میگذره از تایپکم 

اما میخواستم بدونم پسرتون قبول شد؟؟

من دخترم قبول شد 

2706