2737
2734
دقیقا چون رقیب زیاد میشه میگم تازه مثلا این دوازدهمی های جدید چ جوری بخوان است بزنن اخه 

خب دیگ پس نگید کنسل بشه😁

بنظرم برگزار بشه هرکی خودش بره بهتر از اینه ک کلا کنسلش کنن واقا اونایی ک درس خوندن خسته شدن گناه دارن

اوناییم ک نخوندن ب فکر ۱۴۰۰ باشن

ولی ن اینکه کلااا کنسل بشه بیوفته ۱۴۰۰🙄

واقعا چ فرقی داره خودت واسه ۱۴۰۰ بخونی یا کنکورش برگزار نشه و تو بدونی قبول نمیشی و بازم واسه ۱۴۰۰ بخونی!🙄

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب دیگ پس نگید کنسل بشه😁 بنظرم برگزار بشه هرکی خودش بره بهتر از اینه ک کلا کنسلش کنن واقا اونایی ک ...

پس حداقل عقب بیفته زیاد ک کرونا خیلی کم بشه یا واکسنش بیاد چون اونوقت حتی اگ ماها نریم بقیه برن باز باعث میشن تو این اوضاع کرونا زیاد شه

منظورم اینه ب خاطر کرونا چ جوری میخوان ذرس و است و ازمون بدن و یاد بگیرن 

ایا رشته تجربی دانشگاه ازاد چه رشته هایی داره بدون کنکور من نمدونم چه رشته اییش برم

چه ندارد انکس که خدارا دارد
2738
پس حداقل عقب بیفته زیاد ک کرونا خیلی کم بشه یا واکسنش بیاد چون اونوقت حتی اگ ماها نریم بقیه برن باز ...

چیبگم والا بد موقعیتیه☹😭

من خودمم کنکوری ۹۹ ولی با این اوضاع ک میبینم برنامه بلند مدت ریختم دوباره واسه ۱۴۰۰

حسم میگه کنسله

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
چیبگم والا بد موقعیتیه☹😭 من خودمم کنکوری ۹۹ ولی با این اوضاع ک میبینم برنامه بلند مدت ریختم دوباره ...

من واقعا میترسم ب خاطر کنکور تو این کرونا بعد اخه امیدم از دست رفت دلم خوش بود برم شیراز و اصفهان خونه بگیرم با این وضعیت کلاس انلاین دیگه تهران باید بمونم تا کلاسا حضوری شن

2706