2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده خودم 

داستانش خیلی مفصله 

ولی الان خدارو شکر خیلی خوبه نسبت به قبل 

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔
2728
همدردتم ، دیگه منم رمقی ندارم ، انقدر ناامیدم که نگو

البته ماها معمولی رو به بالاهایِ دلار دو سه تومن بودیم

الان رفتیم زیر خط فقر!!!

منم خیلی ناامیدم

هر جا میرم دنبال کار سابقه کار میخوان

پارتی میخواد

بابامم داره ها اما بهمون نمیده

یعنی اخرین پول تو جیبی عیدیم بود ۵۰تومن

قبل از اونم بهم نداد تا مهر ۹۸ ، ۵۰ تومن بهم داد

دانشجوم

پول کتاب

شهریه و...........

نمیدونم کی ازاین کابوس بیدار میشم!!!

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2738
البته ماها معمولی رو به بالاهایِ دلار دو سه تومن بودیم الان رفتیم زیر خط فقر!!! منم خیلی ناامید ...

منم دانشجو بودم پول بلیط نداشتم رفتم سرحکار خواستم پول جمع کنم همه چیز کشید بالا

۹۹ درصدشون کلاهبردارن

پول مفت میگیرن

یکی دیگه خونه میخره و میفروشه اینا این وسط چند درصد میگیرن

من راضی نبودم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

تا چند سال پیش میشد بازم پول پس انداز کرد الان که اصلا نمیشه

بنظرم تو این دوره بهترین کار وام گرفتنه پول رو میزنی تو بورس یا طلا روز بروز داره بالاتر میره و ارزش پول کمتر از اون طرفم پول پرداختی وام هم روبروز بیمقدار تر

کاش خدا کمک ما هم بکنه شوهرم بیکاره خسته شدم دیگه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.