2733
2739

مامان من با کمک خدا به اینجا رسید هروقت کمک بخواید خدا کمک میکنه واسه مامان من که اینجوری بوده و هست و ما هیچ وقت محتاج هیچ کس نشدیم

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
والا ما سه ساله رفتیم سرخونه زندگیمون روز ب روزم داره تورم بیشتر میشه ی عالمه ام قسط داریم ،ورق هنوز ...

من یه تاپیک زدم در مورد گرونی رفتم تا غذا بذارم برگشتم دیدم تعطیل شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینا مال حدود ۴۰ سال پیشه

یه خانمی با دانشجوی معمولی ازدواج کرد

شوهرش درس خوند درس خوند

بورس شد رفتن آمریکا

برگشتن شوهرش الان پروفسور هست و وضع مالی شون عالیییییه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2740
الان ۷۰۰ میلیون یه خونه ۷۰ متری معمولیه

برای اونی که توی زیرزمین میشینه نه 

مامانم همیشه برام تعریف میکنه یه خونه داشتن دور از شهر زیرزمین تک تنها خوب برای ما مهمه شاید برای شما مهم نباشه

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
بچه ها به کسی حالا توهین نکنین همه اصناف آدم خوب و بد دارن

بنظر من ندارن چون با چشم خودم دیدم که هی به صابخونه ها یاد میدن پدر مستاجر رو در بیارن یا مول مردمو راحت میکشن بالا

چطوری پولدار شدن

خالم معلم بود یه پسره خیلی فقیر اومد خواستگاریش پسره تو یه شرکت کار میکرد بعد چون خاله کوچیکم ازدواج کرد خاله بزرگم مجبور شد به این پسره جواب مثبت بده،،،خالم بهش گفت دیگه نرو شرکت من بهت پول میدم برو درس بخون پسره رفت دانشگاه با پول خالم فوق دیپلم گرفت و اومد امتحان داد تو اداره برق قبول شد یه چند سالی کارکرد امتحان داد تو یه سازمان که واقعا واقعا حقوق و مزایاش عالیه قبول شد بعدم رفت لیسانس و فوق لیسانس و دکتراش رو خوند،،،چند ساله پولاشو سرمایه گذاری کرده تو بورس هم حقوقی که از اداره میگیره نجومیه هم سودی که تو بورس کرده الان میلیاردره و برای خودش کسی شده