2737
2734
عنوان

جوابم چطور بود؟

161 بازدید | 9 پست

من یه دوست صمیمی داشتم که با هم مشکل زیاد داشتیم بعد یه روز گفت بیا پیشم بعد من گفتم آخه من سه بار اومدم تو یه بارم نیومدی با خنده گفتم دیگه روم نمیشه گفت خاک تو سرت منو تو با هم این حرفارو داریم؟

(یه دوست صمیمی داشت که باهاش قهر بود من از اون بدم میومد)

اونو واسم مثال زد که ببین اون رویا همش خونه ما بود من اصلا نمی رفتم پیشش منم گفتم من مث اون نیستم اگه اونو میخوای با همون دوست باش بهش خیلی برخورد😐

تعداد رای : 23
نظرسنجی
آره بدبخت چیزی نگفت که😐
13
56%
نه حقش بود😐
2
8%
همچین چیز بدی هم نگفتی که بهش برخورد😐
8
34%
آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند، بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند🙃

تر زدی با این جواب دادنت 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

مگه دوسپسرته اخه 

ینی اگه با شما دوسته نباید با کسی دوست باشه 

اییش

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐😂وا تو بری که بهتره

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
بی ادب😑

عا خیلی بی ادب

دیگه سعی کن حاضر جواب نباشی 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
مگه دوسپسرته اخه  ینی اگه با شما دوسته نباید با کسی دوست باشه  اییش

نگفتم دوست نباشه آخه هر وقت تنها میشد میومد با من

2738
مگه مهد کودکه حالا که من با اون قهرم تو هم باید باهاش قهر باشی😐😐🤦😕

نه خودشم با اون قهر بود