2737
2739

دکتر شاکریان حرف نداره فقط جزو دکتراییه که خیلی گرونه ولی خیلی کارش خوبه قبلا با دکتر احمدی و کلانتری کار میکرد چند سالیه جدا شده 

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جاش مهم نیست دکترش خوب باشه

والا من رفته بودم یه دکتر با خانومه حرف میزدم گفت پیش یه دکتر رفته تو خانه اصفهان با به نسخه باردار شده در صورتی چند وقت اقدام بوده و باردار نمیشده.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2738
والا من رفته بودم یه دکتر با خانومه حرف میزدم گفت پیش یه دکتر رفته تو خانه اصفهان با به نسخه باردار ...

تو خانه اصفهان دکتر  نسرین مالکی خیلییی دکتر خوبیه کارش حرف نداره ،دکتر من بود واسه بچه اولم 

تو خانه اصفهان دکتر  نسرین مالکی خیلییی دکتر خوبیه کارش حرف نداره ،دکتر من بود واسه بچه اولم&nb ...

بله ایشون بودن

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2706