2737
2739

عزیزم این کانال ذکر حاجت روایی برا بارداری اومده

وقت تون بخیر❤🌸

باچندتا از نی نی سایتی ها جمع شدیم از مطالب مفید وکاربردی استفاده می کنیم

مطالب حاجت روایی، روانشناسی، تغذیه ،نکات خانه داری، طنز و دانستنی 

شماهم بیاید خوشحال میشیم🌹

کانال حق حقیقت با ایدی @haghighat314 

منتظرتونیم🌹

�خانم های محترم حتما 🔻حتما از تاپیک ها مهم حاجت روایی و هرخانمی باید بداندپروفایلم و کانال تلگرامی حق حقیقت با آیدی @haghighat314 بازدید کنید منتظرتون هستیم🌸باارزوی سلامتی برای شما🌸

💎 دعایی جهت بچه دار شدن💎

🌷از امام محمد باقر علیه‌السلام روایت شده که هشام‌بن‌عبدالملک، دربانی داشت که دارای مال فراوانی بود، ولی فرزندی نداشت. 

حضرت علیه‌السلام به وی فرمودند: آیا می‌خواهی دعایی را به تو بیاموزم که صاحب فرزند گردی؟ دربان گفت: بله. 

حضرت فرمود: در هر صبح و عصر، هفتاد مرتبه «سُبحانَ اللّهِ» و ده مرتبه «اَستَغفِرُاللّهَ» می‌گویی و دوباره نُه مرتبه او را تسبیح «سبحان الله» می‌گویی و تسبیح دهم را به استغفار ختم می‌کنی [یعنی بعد از دهمین «سبحان الله»، بگو «استغفرالله» و سپس این آیه را] بخوان:

اِسْتَغْفِرُوا رَبَّكُمْ إِنَّهُ كانَ غَفَّارًا  يُرْسِلِ السَّماءَ عَلَيْكُمْ مِدْرارًا  وَ يُمْدِدْكُمْ بِأَمْوالٍ وَ بَنِينَ وَ يَجْعَلْ لَكُمْ جَنَّاتٍ وَ يَجْعَلْ لَكُمْ أَنْهارًا. [نوح: ۱۰_ ۱۲]

پس دربان این اذکار را گفت و صاحب فرزندان زیادی گشت.

راوی می‌گوید: من و همسرم به این روایت عمل کردیم و صاحب فرزند شدیم و به دیگر افرادی که فرزند نداشتند، آموختم و آن‌ها نیز صاحب فرزندان زیادی گشتند.

سایت ایت الله بهجت رحمت الله علیه

⚘💎⚘💎⚘

�خانم های محترم حتما 🔻حتما از تاپیک ها مهم حاجت روایی و هرخانمی باید بداندپروفایلم و کانال تلگرامی حق حقیقت با آیدی @haghighat314 بازدید کنید منتظرتون هستیم🌸باارزوی سلامتی برای شما🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه مادر شدن مثل دستور امضام نذر کنید خیلی ها تو سایت نذر کردن و شکر خدا مادر شدن 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2731
واسه مادر شدن مثل دستور امضام نذر کنید خیلی ها تو سایت نذر کردن و شکر خدا مادر شدن  یاعلی  ...

سلام عزیزم خیلی دلم گرفته وشکسته س خیلی دلم میخادمامان شم اصلاامیدی ندارم

سلام عزیزم خیلی دلم گرفته وشکسته س خیلی دلم میخادمامان شم اصلاامیدی ندارم

سلام به روی ماهت عزیزدلم چرا دل شکسته ای تا وقتی خدارو داری ؟عزیزم مثبت فکرکن خداوندبه زودی بهت فرزند صالح و سلامت میده خدا خیلی مهربونه .به نیت مادر شدن تو خونه یه غذایی درست کن ببر به نیت سلامتی اقا امام زمان بده به فقیر .نذر کن اسم ائمه رو واسه نی نی بذاری و نذر کن تا عاشورا که به امید خدا مادر شدی واسه شاهزاده اقا علی اصغر نذری پخش کنی .تاپیکم که لینکش اخر امضامه بخون مخصوصا صفحه 31 توش کامنتهای مادرشدن هست خیلی ها حاجت روا شدن حتی اونهایی که دکتر گفته بود مادر نمیشن اومدن گفتن خداروشکر حاجت گرفتن .شماهم مادر میشی عزیزم واسه خدا معجزه کاری نداره .چله سوره یاسین یا حشر هم شروع کن از امروز .الهی خدا بهت فرزند صالح و سلامت بده .من روسیاه هم دعات میکنم 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
سلام به روی ماهت عزیزدلم چرا دل شکسته ای تا وقتی خدارو داری ؟عزیزم مث بت فکرکن خداوند به زودی بهت ...

فدات بشم اخه ب هردری زدم نشده خیلی منتظرنی نی هستم میشه واسم دعاکنی چشم حتمااین کارومیکنم خیلی چله برداشتم چشم ایناراهم برمیدارم .تایپیکتون روهم خوندم منم نذرمیکنم واسه این دوشهید.میشه چله روب نیت این دوشهیدبردارم؟سایه جون میشه واسم دعاکنی خیلی نیازدارم

2738
فدات بشم اخه ب هردری زدم نشده خیلی منتظرنی نی هستم میشه واسم دعاکنی چشم حتمااین کارومیکنم خیلی چله ب ...

اره نیت کن ‌بگو خدایا من چهل روز سوره یاسین میخونم هدیه میکنم ‌به اقا امام رضا و اقا امام زمان و شهید هادی و شهید سامانلو لطفا ‌به ‌بزرگی خودت و ‌به حرمت ائمه و شهدا ‌بمن فرزند صالح و سالم عطا کن و ائمه و شهدارو هم صدا کن و سلام ‌بده خواهش کن دعات کنن 

ناامید ن‌باش خدا ‌بزرگه   

یاعلی 

اره نیت کن ‌بگو خدایا من چهل روز سوره یاسین میخونم هدیه میکنم ‌به اقا امام رضا و اقا امام زمان و ش ...

سایه جوننننن😔😔😔من روم نمیشه اخه خیلی گناهکارم توگذشته خیلی گناه کردم روم نمیشه چیزی بخام.میشه شماواسم دعاکنید نیت کنیدمن انجام بدم شماواسم یک نذری بکنید خیلی داغونم😭😭😭

سایه جوننننن😔😔😔من روم نمیشه اخه خیلی گناهکارم توگذشته خیلی گناه کردم روم نمیشه چیزی بخام.میشه شما ...

عزیزم 1400 صلوات هدیه کنید به ائمه و شهدا الهی حاجتتون روا   

یاعلی