2737
2734

منو نامزدم ۳ساله با همیم ۱سالونیم باهم حرف میزدیم باباش نمیزاش ازدواج کنیم کلی بخاطرم جنگید تا بهم رسیدیم نامزدم پسر عممه قریبه نیس خیلی سختی کشیدیم واقعا دیوانه وار همو میخوایم من واقعاعاشقم  دوس دارم از فکرش یکم بیام بیرون ولی نمیشه اصلا هرثانیه تو فکرمه ما از اول باهم بودیم روزا شبا اوایل هفته ای سه شب چهار شب پیشه من میخوابید بعد که نامزد کردیم حدودا هفته ای ی شب یا دوشب میرفت خونشون اونم به خواست مادر پدرش ی خانواده عقده ای و حسودو قدیمی ان دست نمیکشن ازش مادرش که افتضاحه انگار زنشه اس های عاشقانه میده به شوهرم شوهرم اصلا خوشش نمیاد تو ۱ ساعت ۱۵ بار زنگ میزنه همش میگه بیا خونه بیخیال نمیشه ۳ تا دیگه بچه داره به اونا اصلا نمیگه بیاید چون اونا مجردن هرشبم خونه دوستاشون میخوابن ولی اینو ول نمیکنن آخر نامزدم فوشش میده نشو میزاره رد تماس میگه خستم کرد باباش خیلی روانیه بهش میگن دیوونه همه با شوهرم دشمنه طرز فکرش جوری که میگه آدم نباید طرف خانواده زنش بره نباید به زنش رو بده نباید پیشه زنش باشه بعضی وقتا دعوا میندازن شدیدا که چرا همش اونجایی بیا خونه حتی باباش یبار قایمکی اومد خونه مارو باز کرد نامزدمو برد از حرص یا همش به من زنگ میزنن که بزار بیاد خونه حرفای نامربوط میزنن  شوهرمم بعد اینکه دعوا میندازن میره ی هفته ده روز خونشون ولی خونشون عین دیوونه خونس نمیتونه بمونه باز میاد پیشه من عصابش خونشونو نمیکشه اصلا بعدشم باباش ۲۴ ساعته با نامزدم داره جنگو دعوا میکنه انگر ازش متنفره اون چیزی ک میخوام بگمو الان پایین میگم ادامشو 👇🏽

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اینو میخواستم بگم که پولای شوهرمو بالا کشیدنو نمیدن همیشه سره این دعوا دارن نامزدمو از خونش انداخته بود بیرون نامزدمم گفته بود من دیگه اینجا نمیام اینقدرم بهم زنگ نزنید دیگ الان نامزدم ۲و نیم ماه بود قهر کرده بودوبهده اون یه عالمه دعوا های شدید کردن  خونشون نرفته بود خونه ما میموند کلا دیگ باهم بودیم حالم خیلی خوب شده بود اخه من قبلا روحیمو کلا باخته بودم همش استرس که نره یوقت بهش عادت دارم کلا دیشب بردنش خونشون آشتیش دادن اصلا نمیرفت میگف دوس ندارم برم ولی بردنش از دیشب داغون شدم حالم اصلا خوب نیس باز شروع شد 

دیشم نامزدم گفت تو پیاما که دیگ نمیتونه شبا بیاد پیشم حاله خودتم بد بود که از هم دور شدیم ولی اگه بیاد با دعوا میندازن نمیدونم چطوری تحمل کنم خانوادشو جوری که همش ازش پول میکشنو یاد میدن بهش که بامن نباشه زیاد حسادت دارن عروسی ام نمیگیرن پول داره باباش ولی دلش نمیاد عروسی بگیره و فقط کش میده داره میشه ۴ سال بلاتکلیفیم نامزدمم بیچاره خیلی عصبی شده  فقط بگید دور از اون چیکار کنم 

2738
خب اگه موقعیتتون فراهمه واقعا بدون عروسی برین سره خونه زندگیتون پولشم برا خودتون بمونه اینطوری هردوت ...

میگم که خانوادشو روانی آن حساااادت نمیزارم ازدواج کنیم میگن حالا چندسال وایسید عروسی میگیریم بدونه عروسی ام نمیزارن مشکل عصاب دارن خانوادگی 

میگم که خانوادشو روانی آن حساااادت نمیزارم ازدواج کنیم میگن حالا چندسال وایسید عروسی میگیریم بدونه ع ...

🤦🏼‍♀️ان شاءالله که مشکلتون حل شه گلم

♡ خدایا شکرت ♡

ظاهرا خودت خانواده لارجی داری .اگ خانوادت مشکلی ندارن و شوهرت میتونه امکانات زندگی رو فراهم کنه .برید ماه عسل بعدشم برید سر زندگیتون.ب اونا هم محل ندین.اگ اینجور پیش بره بدون شک نامزدیت بهم میخوره .مشخصه دارن کش میدن ک عاشقی از سرش بیوفته و بی خیالت شه

چشمات ببند ...وانمود کن نمیبینی...تا ارامشت بهم نخوره...  
2706