2737
2734

حالا ی سریا میگن بسه خسته شدیم میفهمم قرتطینه برای همه سخته ولی پارک رفتن گشتن الکی واجب نیس رعایت بهداشت سخت نیس خیلیا بدون ماسکو دستکش یا پارکا بازارا شلوغه یا میرن مسافرت

من به شخصه کسایی ک بی قیدنو ازشون نمیگذرم امبدوارم کرونا بگیرن زندگیمون از روال عادی خارج شده کارموت مشکل پیدا کرده ی سریا قرض دارن بوهی دارن مث داداشم کارش تعطیل شده

حالا هرکی هرچی میخواد بگه

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨

اصلا مگه میشه بیرون رفت با این هوا از بس گرمه و شرجی😩

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.

دقیقا کاش فقط هرکی بیخودی بیرون میره میگرفت. حیف ک منتقل می‌کنن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کجاشو دیدی... ابجی من گیر داده از تهران میخواد با مترو بلندشه بیاد کرج خونه من نه جونه خودش براش مهمه نه جون من نمیدونم چی بگم.. 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
اصلا مگه میشه بیرون رفت با این هوا از بس گرمه و شرجی😩

بعدم نفرین نکن واقعا گریبان خود آدم را میگیره بهش پی بردم 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
2738
بعدم نفرین نکن واقعا گریبان خود آدم را میگیره بهش پی بردم 

واقعا منم از نفرین متنفرم خب بگو خدا یا هدایت کن مگه چی میشه

خسته ام کاش کسی حال مرا میفهمید...غیر از این بغض که در راه گلو سد شده است  کاربری جدید نیستم ...قبلی پوکید  تو استوریاتون غذا میزارید؟؟؟بابا خوش به حالتون غذا میخورید منکه تا حالا نخوردم...  لاناتیا چاقد شاما با کالاسید  

اگه جلوی راه رو میگرفتن اگه نمیزاشتن عزا و عروسی برگزار بشه خیلی وضع بهتر بود.حالا جالبیش اینه اونایی که ماسک نمیزنن خیلی پرروعن...احمقا...

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍

یه چیز بگم تعجب کن 

چراغ های پارک وسط شهر و خاموش کردن که دیگه کسی نره توش 

دیشب رد میشدم از خیابون دیدم همه  خانوادگی اومدن دورهنی گرفتن  واای مخم سوت کشید 

چقدد ببشعووور اخه؟؟؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706