2733
2734

سلام بروبچ.من دانشجوعم و کلی اینجا نظرات کار در منزل رو میخوندم.با این اوضاع کرونا مجبورم یه کار تو خونه انجام بدم.پیشنهاد های خوبی بود مثل هنرهای دستی و چرم و معرق و حتی ترشی و ...اما من شرایط هیچکدومشونو نداشتم.عوضش سرم تو گوشی و نت هست همیشه و طبق همین یه کار پیدا کردم.معمولا اعتماد نمیکنم به این شرکت های اینترنتی اما چون کد شامد این یکی طبق سایت فتا است اعتماد کردم و عضو شدم.خوبیش اینه که دلخواه کارو انتخاب میکنی.مثلا اگه ترجمه و تایپ باشه باید مثلا بیست تومن بدی تا مطلبو بهت بدن بعد سیصد تومن دستمزدشه و اگ کار خوب باشه چهل تومن حسن کار میدن.با گوشی هم میشه همه اینارو انجام داد.و یه سری کارهاش نمیخواد پول بدی مثل تبلیغات یا ادمین تلگرام شدن و بلد بودن مدیریت اون یا فروش محصولات یا آموزش چه درسی چه روانشناسی چه مهارت....درکل هشت ساله که سابقه داره و توی نت هم سرچ کنی سایت و همه چیش هست.

مث بقیه شرکت ها هم عضو گیری و زیرمجموعه و اینا نداره.هرکی باس رقابتی پول خودشو دربیاره😂 در کل خوشحال شدم که میتونم حداقل پول رفت و امدمو دربیارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بازم قبول ندارم 

منم اولین باره تو مجازی کار میکنم و از شما بی اعتمادترم.چون تجربه ای ندارم اما وقتی پولی که براش زحمت کشیدم اومد به حسابم دیگه اعتماد کردم

چه کاری کردی و دست مزدش چقدر بود؟

زبانم هنوز در اون حدی نیست که ترجمه کنم.تبلیغات و ادمین بودنم بلد نیسم😂چون شرایط خاصی داره و باس محتوا تولید کنی و اینا.واس همین تایپ انتخابمه که دسترسی به کامپیوترم ندارم و با گوشی انجام میدم.و حقوقش از صفحه ای هزار تا پنج تومن.اگ انگلیسی و فرمول و ایناهم باشه تا هفتاد و پنج هزار میره.البت اون یکی کارا به صرفه تره ولی بلد نیستم دیگ⁦🤦🏻‍♂️⁩

اگه اسی گذاشت منو بلایکید

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2706