2733
2739
عنوان

بیاین بهم افتخار کنید (یک عدد پزو)

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 97 پست

هعییی

ما ده سالمون بود، اینجوری سیمکارت مثل نقل و نبات تو دست مردم نبود

الان بقیه پولتو تو فروشگاه، سیمکارت میدن

زمان ما باید میرفتن ثبت نام می کردن با قیمت های گزاف، بعد چند ماه سیمکارت می گرفتن

تازه معامله میشد در حد ملک و ماشین و اینا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله  بخاطر یاد دادن طریقه درست و صحیح از گوشی

اینو میگی    پدر مادرا بگنم نرین  مگه بچه ها  حرفشونو گوش میکنن زیر زیرکی از این کارا در میان 

حالا بگین کیا بدون اجازه از شوهراشون ت  نینی سایتن ؟

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2728
ب نظر من دوست پسر لازمه حالا ن از سن کم ولی خب بعد از ی سنی لازمه 

🤣🤣

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

بیا اینم مدالت 

ولی خودمونیما خیلی بچه مثبتی از صافی ردت کردن مامان بابات😂

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
2740
   واقعا یا مثلا میفهمم یکی مامان باباش ربع ساعت از خونه میزنن بیرون سریع دم  در ...

ن خداییش این ربط نداشت من خیلی دوست پسر داشتم اینا برا ازادی نداشتن اینجوری ک از هر فرصتی استفاده میکنن وگرنه دستت ک باز باشه خونه مجردی هم داشته باشی برات عادیه 

هعییی ما ده سالمون بود، اینجوری سیمکارت مثل نقل و نبات تو دست مردم نبود الان بقیه پولتو تو فروشگاه ...

کادو تولدم سیمکارت بود  

یادمه بچه بودم

الان میری یه کارت ملی میدی 10تا سیمکارت میدن بت

پس ندیدی کسایی که ی عمر عابد و زاهد بودن حتی تو پیری مرتکب گناه شدن

اونا به ظاهر عابد بودن 

البته من از خودم تعریف نمیکنم ها و بیشتر جنبه فان داشت چون هرکسی به یه طریقی مرتب اشتباه میشه

امضام جعل شده انگشت میزنم