2737
2734
عنوان

بیاین بهم افتخار کنید (یک عدد پزو)

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 97 پست
امام علی میگه گناهی که تورو به پشیمانی و توبه وا دارد بهتر از ثوابیه که باعث غرور تو بشه ...

ثواب نیست که گناه نکردست

الان یعنی گناه کنم توبه کنم؟

یا اونایی که گناه کردن توبه کردن از من بهترن؟

من گیم هم بلد نیستم      

بهتر 

اگه بدونی چقدر ماهانه خرج داره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این یک گوشه از ظلم هاشونه  من نمیگم من بهترین بچه جهانم اصلا من بدترین  اینا ک مادر پدرن ...

خب چرا میگفت بیا کنارمون بخواب؟؟؟؟؟😑😑😐😑😐😐😑

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
خب چرا میگفت بیا کنارمون بخواب؟؟؟؟؟😑😑😐😑😐😐😑

ک مثلا ما دوست داریم و دلمون میخاد پیشمون بخابی این اتفاق دست کم شیش بار افتاد🙂💔

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2731
😔😔😔

تا بحال ک نزاشتن هیچ پیشرفتی داشته باشم و تا بحال هیچ درخاستی ازشون نداشتم اولین و اخرین درخاستم اینه ک بزارن با عشقم ازدواج کنم ک مادرم میگه شناسنامتو وردار از خونم گمشو بیرون اما در مورد خاهرم همه چی برعکسه 🙂💔

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
تا بحال ک نزاشتن هیچ پیشرفتی داشته باشم و تا بحال هیچ درخاستی ازشون نداشتم اولین و اخرین درخاستم این ...

آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟

مشکلشون با تو چیه؟

عشقت آدم مناسبیه؟

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟ مشکلشون با تو چیه؟ عشقت آدم مناسبیه؟

ربطی ب عشق نداره 

من خاردارم 

2740