2737
2739
عنوان

اینایی ک دعا میکنن کنکور تعویق بیفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 147 پست
من توهین نکردم کسی نخونده دلم برای یکسال هدر رفتن زحمت خواهرم میسوزه که تو توهین میکنی

دلت واسه بقیه نمیسوزه 

زحمتش هدر نمیره بیشتر میخونه 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین والا  من خودم اتاق عمل خوندم باز میخام کنکور بدم الان 5  ساله باکنکور سروکار دارم ا ...

بخدا آدم دیونه میشه با این شرایط با ۳تا ماسک ۴ساعت نمیشه طاقت آورد پرستار میره سر میزنه برمیگرده ماسک در میاره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب دیگه،پس باید کنسل کنن،تعویق بیفایده س

اره مگر اینکه تو مدت باقی مونده یه فکری بکنن شهرای پرخطرو قرنطینه کنن تالارو ببندن این همه پارک باز هست مرکز تفریحی هارو ببندن ...

مسجدا و پاساژا و سینما استخر کلاسای غیر ضروری رو ببندن محل کارا دو شیفت بشن ما راضی ایم کنکورو تعویق بندازن اگه اینارو هم تعطیل کنن 😕

آیدا هستم  
2728

خوب کنکور رو تو استادیوم آزادی بگیرن .کاری نداره که صندلی بچینن اونجا.

همه شهرا تو محیط آزاد بگیرن .شب که سردتره .

دم غروب .فوتبال که درست کردن اینجوری .برا کنکورم همین فکرو بکنن.

من نابغه ام این به فکرم رسید

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
بیمارستانای تهران که بدترن    

داییم تو بیمارستان بقیه الله تهران پزشکه میگه بخدا خسته شدیم اونجا تو حیاط کانکس گذاشتن جا نیست دیگه 

میگه بهمون میگن علت مرگ نصف فوتی هارو کرونا نزنیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب کنکور رو تو استادیوم آزادی بگیرن .کاری نداره که صندلی بچینن اونجا. همه شهرا تو محیط آزاد بگی ...

اگه می‌شد چرا بازی ها بدون تماشاگره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ناقلم نبود چون یه مامان بزرگ پیر دارم مشت مشت قرص میخور پیش بابا مینا زندگی می‌کنه اگه داشت تو یه خو ...

شما نمیدونم چطوری یه امتحان مدرسه رو با کنکور مقایسه میکنی؟ کنکور چندساعته، تنش و استرس بالاست، وسطاش نیاز به آب و خوراکی داری باید ماسکتو دربیاری، تعداد افراد توی جلسه چندبرابر تعداد افراد امتحان مدرسه است، و صددرصد برای شناسایی و تطبیق کارت میگن ماسکتو دربیار صورتتو ببینیم😑😑😑

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
2740
اگه می‌شد چرا بازی ها بدون تماشاگره

اون واجب نیست .ولی این واجبه چون پای آینده دخترا وپسرا درمیونه .برای خصوصا دخترا مهمه که حتما یکسال عقب نیفتن.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
اون واجب نیست .ولی این واجبه چون پای آینده دخترا وپسرا درمیونه .برای خصوصا دخترا مهمه که حتما یکسال ...

عزیزم از جونشون مهم تره!؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داییم تو بیمارستان بقیه الله تهران پزشکه میگه بخدا خسته شدیم اونجا تو حیاط کانکس گذاشتن جا نیست دیگه ...

بله منم شنیدم اینو

متاسفانه مردم رعایت نمیکنن و وضع روز به روز بدتر میشه 

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره

بچه ها؛

کاری ندارم که با بحث های ما نظر سنجش عوض میشه یا نه؛

واقعیت اینه که در شرایط این روزها؛ بعد برگزاری کنکور؛ قطعا تعداد زیادی مبتلا ناشی از شرکت در این آزمون ها خواهیم داشت؛

و دور از جون خانواده ها و خودتون؛ هیچ کس راضی نیست که ناقل باشه برای خانواده اش.

یادتونه یکی دوماه پیش با رعایت بیشتر؛ خیلی شهرها وضعیتشون سفید شد؟! حداقل کمی رعایت کنیم تا به اون شرایط برسیم اون موقع برگزاری کنکورها؛ خطر ابتلای کمتری داره.

الان شهرهای بزرگ مثل مشهد؛ تبریز و .... وضعیت هشدارن.

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.

والا من کل این مدت رو قرنطینه بودم فقط بخاطر همین امتحان نهایی کوفتی مجبور بودم از خونه برم بیرون و الان مشکوک به کرونا شدم با اینکه همه چیزم رعایت میکردم😒😒😒😒

این که دیگه کنکورع و با چه جمعیت و زمان بیشتری😒😒😒

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
خوب کنکور رو تو استادیوم آزادی بگیرن .کاری نداره که صندلی بچینن اونجا. همه شهرا تو محیط آزاد بگی ...

وای نه 😶 مملکت ما ک یه جا نیست یهو دیدی داری کنکور میدی ی اتفاقی افتاد 😶یه بلایی از بالا نازل شد

آیدا هستم  
2706