2733
2739
عنوان

خانوما تامین اجتماعی برم نوع پرده بکارت رو بهم میگه؟🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1573 بازدید | 81 پست
منم منظورم همونه ک شما میدونی

کلا زندگی با شک شروع بشه بهتر شروع نشه. ولی زن به خواست خودشم این‌کار کنه به خودش ظلم‌میکنه.‌پزشک‌قانونی تا جای میدونم بدون‌نامه دادگاه  این کار نمیکنن و رضایت فرد شرطه

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند
کلا زندگی با شک شروع بشه بهتر شروع نشه. ولی زن به خواست خودشم این‌کار کنه به خودش ظلم‌میکنه.‌پزشک‌قا ...

مساله ای نیست باید میزان تحقیری ک بابت این موضوع ب زن داده میشه رو تجربه کنن خودشون شده ب قیمت نامه و دادگاه رفتن چون توهین بزرگیه و همه میدونیم اگ کسی بخواد کاری بکنه میکنه به طرق مختلف پس این معیار کاملا احمقانه ایه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مساله ای نیست باید میزان تحقیری ک بابت این موضوع ب زن داده میشه رو تجربه کنن خودشون شده ب قیمت نامه ...

بعضی خانواده دختر هم دخترشون‌میبرن دکتر. زن برادر من اهل تبریزه خانوادش خیلی تعصب داشتن ک حتما باید این کارو کنن  ولی برادرم قبولل نکرد گفت کلا این ازدواج بهم میزنم

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند
2731
چرا عقد کردی باهاش پس؟  یه نسخه از گواهی میره پزشکی قانونی. برو همونجا از تو پروندت دربیار پزش ...

جدی؟من اصلا نمیدونستم میره پزشکی قانونی چقد خوب

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤