2737
2734
عنوان

خانوما تامین اجتماعی برم نوع پرده بکارت رو بهم میگه؟🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1573 بازدید | 81 پست
بله😐😑

عزیزم یچیز بگم؟؟؟

اگ عقدی ک هیچی  

اگ ن کاملا باهاش بهم بزن،دیدم کسی ک اینجوری میکنه هررررربار میگه  تاچندین سال 

اگ دعوابود و بعدش میگف بیخیال ،عب نداش ولی وقتی کار ب اینجاکشیده

عقد

بهش بگو میریم پزشک قانونی،،یا دکتر زنان،،، بعدش دیگه منو نمیبینی،،،از زندگی بااین مرد حذر کن دوستم،،ایشون بدرد زندگی نمیخوره،،پس فردا تکون بخوری بهت تهمت میزنه

طلاکه پاکه چه منتش به خاکه....

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و صد در صد به خانواده ات در مورد این قضیه بگو. ترو خدا مثل خواهز من نباش. که بعدا با بدترین شکل ممکن با یه بچه طلاق بگیری. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
خیر با اولین رابطه 48 ساعت فرصت داری وگرنه دیه بیخیال

عزیزم حتی بعد گذشت سال‌ها بازم برن پزشکی قانونی نوع پرده مشخص میشه و تاریخ و ساعت اولین رابطه‌رو معلوم میکنن. اون ۴۸ ساعت مال این هست که اثبات کنی کار کی بوده و گواهی میگیرن که با شوهرشون بودن از روی آزمایش و یکسری اثاری که مونده.

مگه نمیگین قبلا دکتر رفتین گواهی گرفتین خوب دکترا معمولا یه نسخه از گواهی برای خودشون نگه میدارن برید پیش همون دکتر مجددا بگیرید 

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .
😐 تو که زنی دیگه دکتر نمیتونی بری

چرا میره پزشک قانونی مشخص میشه ..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738

ای وای تروخدا بیشتر فکر کن 

من شوهرم نمیزاشت برم گواهی بگیرم 

بعد از دوسال که عقد بودیم تو درگیریایی عروسی پیچوندم با دعوا رفتم گواهی گرفتم 

هنوزم شوهرم میگه خیلی کارت بد بوده 

با اینکه خونریزی ام داشتم 

ولی پشیمون نیستم ادما همیشه ی جور نیستن 

فکراتو بکن ببین میتونی با کسی که هر دیقه به ی چیزی بهت تهمت بزنه زندگی کنی 

قبل ازدواج گرفتم خودش نگاه کردو بعدش پارش کرد

چرا دادی دستش که پاره‌اش کنه

عجب دختر ساده‌لوحی هستی 

معلومه شوهرت خیلی هفت خط هست 

با این روش میخواد فسخ نکاح کنه بدون دادن مهریه و اینا بهت تهمت بزنه دیده بی‌زبون و ساده هستی از ترس حرف نمیتونی بزنی

برو پزشکی قانونی خودت بعدم ازش شکایت کن بابت تهمتش. جرمش شلاق و دیه نقدی هست. ما یک بنده‌خدایی شکایت کرد از مادرشوهرش که همچین شکایتی کرده بود شلاقش زدن و دیه دادن حتی این تهمت طوری هست که شلاقو نمیتونن بخرن.

پرده حتی اگه ارتجاعی باشه عذر میخوام در لایه داخلی واژن نزدیک ب بکارت ی سری لایه های مثلثی شکل هس ک با اولین رابطه از بین میره و با معاینه مشخص میشه ک چند مدت پیش پرده از بین رفته

قبل ازدواج گرفتم خودش نگاه کردو بعدش پارش کرد

مشکل روانی داره بابا این

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)
2706