2733
2734
عنوان

ربع سکه باید بدم؟؟؟

1405 بازدید | 147 پست

بچه ها من مادرم شمالی بود و فوت شده؛پدرمم تهرانی

پدرم ۱۷ساله بعد مادرم ازدواج کردن

ومن شوهرم تفرشی هست

سال ۹۴ ما عروسیمونو تو تهران گرفتیم و من به اصرار خاله واقعیم چندتا از فامیلای مادرخدابیامرزمم دعوت کردم

عمه مادرم برام ربع سکه کادو اورد

اون موقع ۲۳۰ تومن بود ربع سکه

بعد الان اون برای پسرش زن گرفته خالم مبگه ماشمالیا رسم داریم هرچی کادو میبریم همونو باید واسمون بیارن

باید ربع سکه بدی بهش خب الان ربع سکه ۳/۵ ملیونه منم ندارم

من میگم ۵۰۰ تومن پول بهش میدم خالم میگه بعدا واست پیغام میفرسته که باید ربع سکه بدی

میگم مگه من باید به رسم اونا باشم؟من تهران عروسی گرفتم 

چه ربطی داره به رسم شمالیا عمل کنم واقعا انصافه نزدیک ۴ ملیون بدم واسه ربع سکه از کجا بیارم

اینم بگم عروسی من عالی بود سال ۹۴ نفری ۴۵ تومن ورودیش بود اینا هم ۴ نفر بودن

حالا اینا بخاطر کرونا تو خونه میخوان عروسی بگیرن تو شمال 

شما میگید چیکار کتم؟۵۰۰ بدم یا باید همون ربع سکه بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بله عزیزم کسی که طلا یاسکه میبره انتظار داره جبران کنی سکه توسال 94هم گرون بودطوری نبود که خیلی راحت بشه خرید.کاش نگه میداشتی والان همونو براش میبردی

الهی تاکرم تودرمیان است ناامیدی حرام ❌❌❌❌❌❌❌❌

برای همین مسائل همیشه از کادو دادن و کادو گرفتن متنفرم.

ولی با همه اینها من کار به دیگری ندارم بسته به بودجه خودم کادو میدم. و چیزی هم نمیخرم حالا سکه یا هرکادوی دیگه ای. همون پول رو توی پاکت میزارم و میدم. اگه وقت کنم یه کارت بانکی میگیرم . چون سکه رو هم بخوان بفروشن چقدر ازش کم میشه. 

وقتی بودجه اش رو نداری و بعد هم یهو همه قیمتها جهش کرده همون مبلغ رو یه کارت بانکی بخر بگو اسمشون رو بنویسه و تقدیم کن.

2706